31
Головна » 2009 » Серпень » 7 » "Металіст" і донецький "Металург" крокують далі Лігою Європи
08:24
"Металіст" і донецький "Металург" крокують далі Лігою Європи

Українські клуби мали гарні передумови для успішного проходження 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи. Металіст у Хорватії обіграв «Рієку» - 2:1. А «Металург» вдома легко переграв словенський «Інтерблок» з рахунком 2:0. У матчах-відповідях залишалося лише підкреслити свою перевагу

Ліга Європи. Кваліфікація. 3 раунд

Металіст – Рієка 2:0

Голи: Папа Гуйе (12’), Олійник (61’)

Металіст: Горяінов, Шелаєв, Едмар (76’ Зезе), Єременко, Олійник (88’ Барилко), Лисенко (63’ Фредес), Пшеничних, Обрадович, Папа Гуйе, Майдана, Девич

Рієка: Манце, Сміт (46’ Даткович), Чагаль, Ландека, Штрок (66’ Чейнанович), Будіцин, Крейлах, Герц, Церіч (74’ Стептич), Туркаль, Тедейевич

Попередження: Папа Гуйе (24’), Девич (82’); Туркаль (80’)

Харків’яни вирішили не тягти з демонстрацією своєї сили. Вже на 12-й хвилині, після розіграшу штрафного, сенегалець Папа Гуйе чудовим ударом боковими ножицями відкрив рахунок в матчі.

«Металіст» дещо розслаблено продовжив грати в першому таймі, і звичайно ж, ніяких звитяг не здобув. Інша справа – після перерви. Захист «Рієки» відчув серйозний тиск і невдовзі його не витримав. Єременко хитромудро розіграв кутовий, віддав пас низом на Олійника, який потужним ударом відправив м’яч в сітку воріт хорватів. 2:0 – перемога «Металіста» на класі.

Інтерблок – Металург (Донецьк) 0:3

Голи: Мхітарян (67’), Мгуні (72’), Димитров – пен. (84’)

Інтерблок: Розман, Кокот, Табот, Гілл, Єлечевич, М. Фінк (46’ Міленкович), Брежич, Нтаме, Ілічич, Мішура (54’ Заднікар), Ракович (69’ Майцен)

Металург: Дишленкович, Маріо Сержио, Коротецький (76’ Білозор), Чечер, Воловик, Годін (61’ Фабіньо), Лазіч, Макрідіс, Мхітарян, Кінгслі (46’ Димитров), Мгуні

Попередження: Єлечевич (53’), Ілічич (72’)

«Інтерблок» і «Металург» розпочали гру не надто агресивних. За перший тайм – мінімум гольових моментів і нулі на табло.

Гра без воріт тривала аж до 67-ї хвилини, коли Маріо Сержио прострілив з правого флангу просто на Генріха Мхітаряна, для якого було справою техніки забити м’яч у ворота словенців.

А вже за 5 хвилин донеччани збільшили свою перевагу – Мгуні втік від захисників «Інтерблока» і зробив рахунок 2:0.

Насамкінець гри «Металург» забив втретє. Фабіньо заробив пенальті, а Велізар Димитров його реалізував.

Українські команди легко перемагають своїх опонентів і не мають проблем з виходом в наступний раунд Ліги Європи.
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1775 | Додав: holos