Чт, 2024-04-25, 00:10

Головна » 2016 » Травень » 23 » "Барселона" обіграла "Севілью". Коноплянка потримався за футболку Мессі. ВІДЕО
09:50
"Барселона" обіграла "Севілью". Коноплянка потримався за футболку Мессі. ВІДЕО

"Барселона" 22 травня у фінальному матчі Кубка Іспанії обіграла "Севілью" з рахунком 2:0 і стала володарем трофею, пише УНІАН.

Від 37-ї хвилини зустрічі після вилучення захисника "Барселони" Хав'єра Маскерано "Севілья" грала в більшості, але втілити перевагу в гол не змогла. На 90-й хвилині склади зрівнялися - червону картку у складі "рохи-бланкос" отримав Евер Банега.

Обидва голи в матчі були забиті в овертаймі після передач від Ліонеля Мессі, які виводили його партнерів віч-на-віч з воротарем "Севільї". На 97-й хвилині таким чином відзначився захисник Хорді Альба, а на 120-й - форвард Неймар.

Український півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка вийшов на поле на 80-й хвилині, але запам'ятався лише тим, що отримав попередження після фолу на Мессі, схопивши того за футболку. Всього за матч арбітр роздав 12 жовтих і три червоні картки.

Барселона - Севілья - 2:0 (0:0)

Голи: Альба (97), Неймар (120);

Вилучення: Маскерано (36) - Банега (90), Каррісо (120);

Нагадаємо, "Барселона" в нинішньому сезоні виграла чемпіонат Іспанії, а "Севілья" стала переможцем Ліги Європи.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 825 | Додав: adminA | Теги: Барселона, фінал Кубка Іспанії, футболка Мессі, коноплянка, Севілья