Пт, 2024-03-29, 04:18

Головна » 2015 » Серпень » 12 » "Барселона" - володар Суперкубка УЄФА-2015, Коноплянка забив гол за "Севілью". ВІДЕО
09:49

Футболісти "Барселони", перемігши у Тбілісі у феєричному гольовому матчі інший іспанський клуб "Севілья" (5:4), стали володарями Суперкубка УЄФА 2015 року, пише Укрінформ.

Авторами голів на стадіоні імені Бориса Пайчадзе стали: Ліонель Мессі (7-ма та 16-та хвилини), Рафінья (44), Луіс Суарес (52) і Педро Родрігес (115) - у каталонців; Евер Банега (3), Хосе-Антоніо Рейіс (57), Кевін Гамейро (72, з пенальті) та українець Євген Коноплянка (81) - у севільців.

Коноплянка вийшов на поле у складі "Севільї" на заміну на 68-й хвилині.

Характерно, що перші три голи команди швидко забили безпосередньо після виконання штрафних ударів. Після рахунку 2:1 барселонці сповна продемонстрували свою майстерність і в ігровому плані. Рафінья відзначився після флангового прострілу, а Суарес використав "обрізку" суперників в обороні – 4:1.

Але потім настав час швидких контратак у виконанні "цирульників", які змогли зрівняти рахунок зусиллями Рейіса на 57-й хвилині, Гамейро на 72-й та нашого Коноплянки на 81-й. і все ж "Барселона" вирвала перемогу у додатковий час: на 115-й хвилині м'яч у ворота Бету добив Педро Родрігес.

Таким чином, "Барселона" зіграла у рекордному дев'ятому матчі за Суперкубок УЄФА. Перемігши, вона здобула трофей уп'яте і зрівнялася за цим показником з італійським "Міланом".

Нагадаємо, у 2014 році "Реал" виграв Суперкубок УЄФА.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 799 | Додав: adminA | Теги: Барселона, володар Суперкубка УЄФА-2015, гол, Севілья, коноплянка