567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Головна » 2009 » Жовтень » 19 » Дженсон Баттон - чемпіон світу з автоперегонів у класі "Формула-1"
09:15
Дженсон Баттон - чемпіон світу з автоперегонів у класі "Формула-1"

За тур до закінчення чемпіонату світу з автоперегонів у класі "Формула-1" стало відоме ім'я нового чемпіона. Ним став британець Дженсон Баттон з Braun GP, який фінішував п'ятим на Гран-прі Бразилії, який проходив в минулі вихідні, забезпечивши тим самим собі титул.

Зазначимо, що після провальної кваліфікації Баттон стартував з 14 позиції, але по ходу гонки зумів все-таки потрапити в залікову зону на 5 місце, що жадо йому 4 очки. Враховуючи, що його головний конкурент - Себастьян Феттель з "Ред Булл" - виграти гонку не зумів, набравши лише 5 очок, то і останній етап чемпіонату світу, який відбудеться в Абу-Дабі, вже нічого вирішувати не буде.

Крім того, Braun GP виграли і Кубок Конструкторів. Після етапу в Бразилії в активі команди 161 очко. У Red Bull, що йде на другому місці, - 135.5.

Дженсон Баттон: "Це неймовірно! Кілька останніх перегонів були не найбільш вдалими, але сьогодні мені все-таки вдалося виграти титул. Це був фантастичний Гран-Прі, я - чемпіон світу!

21 рік тому я вперше сів за кермо карта. Я люблю вигравати, але ніколи не думав, що стану чемпіоном, вважаючи, що пілоти "Формули-1" - якісь особливі люди. Але сьогодні мені це вдалося! "

"Це була моя найкраща гонка, я неймовірно щасливий! Для нашої команди перемога в Кубку конструкторів і особистому заліку - фантастичне досягнення! Після всіх проблем вона заслужила цей успіх".