Вт, 2024-04-23, 11:31

Головна » 2016 » Березень » 14 » Фантастичним "пострілом" Коноплянка приніс перемогу "Севільї". ВІДЕО
10:44
Фантастичним "пострілом" Коноплянка приніс перемогу "Севільї". ВІДЕО

Гравець збірної України та іспанської "Севільї" Євген Коноплянка забив шикарний гол у ворота "Вільяреала". 13 березня відбувся 29-й тур іспанської Ла Ліги, в якому зійшлися "Севілья" і "Вільяреал", повідомляє УНІАН.

Після першого тайму рахунок був 1:2 на користь "Вільяреалу". "Севілья" першою забила - на 24-й хвилині Коноплянка віддав м'яч на Гамейро, який, ринувши в контратаку, ввійшов до штрафного й прокотив м'яча далі на Іборру, який забивав уже в порожні ворота.

Проте вже за 5 хвилин "Вільяреал" зрівняв рахунок, а на 37-й хвилині вийшов уперед.

Попри те, у другій половині гри "Севілья" змогла не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед.

На 51-й хвилині після прострілу Коноплянки до штрафного гостей захисник "Вільяреалу" зрізав м'яч у свої ворота.

А вже на 65-й хвилині Коноплянка взяв гру на себе і, змістившись з лівого флангу в центр поля, шикарним ударом з-за меж штрафного вивів "Севілью" вперед - 3:2.

Втім, на 70-й хвилині Коноплянка зазнав пошкодження, і його замінили на Реєса, який вже у доданий час встановив остаточний рахунок на табло - 4:2.

Слід зазначити, що останні 10 хвилин "Севілья" догравала матч у меншості - отримавши другу жовту картку, з поля був видалений Банега.

Нагадаємо, в 2015 році Коноплянка потрапив до сотні найкращих футболістів планети.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 827 | Додав: adminA | Теги: Постріл, перемога Севільї, коноплянка