Пт, 2024-03-29, 01:03

Головна » 2012 » Червень » 11 » Іспанія та Італія зіграли в нічию. ВІДЕО
08:35
Іспанія та Італія зіграли в нічию. ВІДЕО

Збірні Іспанії та Італії зіграли внічию 1:1 в першому матчі групи С на чемпіонаті Європи з футболу 2012 року.

Група С. 1 тур

Іспанія - Італія 1:1

Гол: Фабрегас, 64 - Ді Натале, 61

Весь матч у польському Гданську пройшов на зустрічних курсах. Обидві команди двосічна атакували і створювали моменти. При цьому цікаво, що в стартовому складі збірної Іспанії не було ні одного номінального форварда,заувжує "Інтерфакс-Україна".

Другий тайм активніше і гостріше почали іспанці, але поступово італійці збили їх атакуючий запал, після чого змогли відкрити рахунок в матчі. На 61-й хвилині Андреа Пірло вивів один на один нападника Антоніо Ді Натале, який переграв воротаря збірної Іспанії Ікера Касільяса.

Але вже через три хвилини чемпіони Європи зрівняли рахунок. Давид Сілва тонким пасом вивів на ударну позицію по центру воріт Сеска Фабрегаса, який точно пробив низом повз Джанлуїджі Буффона.

ЄВРО-2012: Календар та результати матчів

У кінцівці матчу Іспанія підсилила тиск. Піренейцям вдалося створити кілька моментів, але забити не вдалося. При цьому італійці також мали хороший шанс, який не використав Ді Натале.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1252 | Додав: admin | Теги: Іспанія, Євро-2012, Італія