Чт, 2024-03-28, 19:50

Головна » 2012 » Червень » 19 » Італія та Іспанія - у чвертьфіналі Євро-2012. ВІДЕО
09:59
Італія та Іспанія - у чвертьфіналі Євро-2012. ВІДЕО

У Познані та Гданську паралельно почалися заключні поєдинки групи C. Ірландія після першого тайму програвала Італії, а Іспанія і Хорватія після першої половини матчу грали внічию.

ЄВРО-2012: Календар та результати матчів

Хорватам для виходу з групи потрібна була тільки перемога, або нічия з рахунком 2:2 і більше. "Картаті" довго зберігали інтригу, до останніх хвилин граючи в "суху" нічию, але під кінець поєдинку таки пропустили гол. Італійці ж забили в кожному з таймів по м'ячу і довели свій поєдинок до перемоги.

Суперники Іспанії та Італії визначаться у вівторок, коли свої матчі зіграють команди групи D. Іспанія, як переможець свого квартету, зіграє з командою, яка фінішує другою, а італійці за вихід у півфінал битимуться з найкращою командою групи.

Група C. 3-й тур

Італія - Ірландія 2:0

Голи: Кассано, 35, Балотеллі, 90

Італія: Буффон, Абате, Барцальї, К'єлліні (Бонуччі, 57), Бальдзаретті, Пірло, Маркізіо, Мотта, Де Россі, Ді Натале (Балотеллі, 75), Кассано (Дьяманте, 62)

Ірландія: Гівен, О'Ши, Данн, Сент-Леджер, Уорд, Макгіді (Лонг, 65), Уїла, Ендрюс, Дафф, Кін (Кокс, 86), Дойл (Уолтерс, 76)

Хорватія - Іспанія 0:1

Гол: Хесус Навас, 88

Хорватія: Плетікоса, Чорлука, Віда (Елавич, 66), Шильденфельд, Стрінич, Срна, Вукоєвич (Едуардо, 81), Модріч, Ракітич, Праньїч (Перішич, 67), Манджукич

Іспанія: Касільяс, Арбелоа, Піке, Рамос, Альба, Бускетс, Хабі Алонсо, Хаві (Негредо, 89), Сілва (Фабрегас, 73), Іньєста, Торрес (Хесус Навас, 61)

Турнірне становище

1. Іспанія - 7

2. Італія - 5

3. Хорватія - 4

4. Ірландія - 0

Spain vs Croatia 1:0 Jesus Navas по maidb7abc

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1255 | Додав: adminA | Теги: Італія та Іспанія - у чвертьфіналі