Пт, 2024-04-19, 03:16

Головна » 2016 » Серпень » 27 » На етапі Кубка світу українська плавчиня Зевіна встановила новий світовий рекорд
22:33

Українка Дарина Зевіна виграла етап Кубка світу у французькому місті Шартр на дистанції 200 метрів спині.

Зевіна перемогла з новим рекордом світу – 1:59.35, пише Сhampion.

Примітно, що на цій дистанції Зевіна обійшла триразову олімпійську чемпіонку ігор в Ріо-де-Жанейро угорку Катінка Хоссу.

На Олімпіада в Ріо Хоссу на цій дистанції стала срібним призером, а виграла тоді американка Мейделін Дірадо - 2:05.99.

У Хоссу у Франції був результат 2:01.56 на цій дистанції.

Окрім того Зевіна стала другою на етапі Кубка світу на дистанції 50 метрів на спині. Результат українки - 26,43. Виграла на цій дистанції Емілі Сібонм з Австралії - 26,15.

Президент України Петро Порошенко привітав плавчиню Дарину Зевіну із завоюванням двох медалей і встановленням рекорду Кубка світу.

"Наша Дарина Зевіна встановила рекорд Кубка світу в плаванні і отримала 2 медалі! Вітаємо!", - написав він у Twitter.

Нагадаємо, на міжнародному турнірі з плавання Euromeet-2016 у Люксембурзі на дистанції 200 м на спині українка Дарина Зевіна з рекордним для турніру результатом припливла першою.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 863 | Додав: adminA | Теги: Кубок світу, новий світовий рекорд, українська плавчиня Зевіна