Пт, 2024-04-19, 05:36

Головна » 2016 » Червень » 26 » Над Ірландією Франція здобула вольову перемогу та пробилася у 1/4 фіналу Євро-2016
17:43

Програючи по ходу зустрічі збірна Франції змогла переграти Ірландію з рахунком 2:1.

Ірландія вже у дебюті зустрічі вийшла вперед. Поль Погба у власному штрафному майданчику збив суперника, а герой збірної Ірландії у попередньому матчі Роббі Бреді реалізував 11-метровий. Франція кинулася зрівнювати рахунок, але насправді гострих моментів у першому таймі команда не створила, повністю проваливши гру. В середині першої половини Ірландія могла подвоювати рахунок, але Льоріс майстерно врятував команду.

Другий тайм господарі чемпіонату провели значно краще. Вже на 58 хвилині Антуан Грізманн відгукнувся на пас Бакарі Санья, та зрівняв рахунок в матчі. А ще за три хвилини після класної скидки Олів'є Жиру нападник "Атлетіко" оформив дубль, та вивів свою команду вперед. На 66 хвилині Шейн Даффі отримав пряму червону картку за фол на Грізманні, залишивши команду в меншості. Андре-П'єр Жиньяк, який вийшов на 73-й хвилині матчу мав декілька дуже хорошиї нагод, щоб закріпити перевагу Франції, але забити не зміг. Кінцівка зустрічі пройшла під контролем Франції, але ризикувати господарі вже не хотіли. У підсумку, вольова перемога Франції над Ірландією.

Євро-2016. 1/8 фіналу

Франція – Ірландія – 2:1

Голи: Грізманн, 58, 61 – Бреді, 2 (пенальті)

Вилучення: Даффі, 66

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 906 | Додав: adminA | Теги: вольова перемога, Франція, 1/4 фінал Євро-2016, Ірландія