Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Головна » 2016 » Серпень » 22 » Олімпіада завершилася. Україна встановила антирекорд
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах оголосив ХХХІ Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро закритими, передає УНІАН.

"Після 16 олімпійських днів в Ріо я оголошую Ігри закритими. Закликаю молодь по всьому світу зустрічати Олімпіаду в Токіо-2020! Ріо, до побачення!", - заявив Бах під час урочистої церемонії закриття Ігор.

Перед цим він окремо подякував місто, прийняв Олімпіаду-2016.

"Ми приїхали до Бразилії, не знаючи чого чекати, але ви вже стали нашими друзями. Ваше місто в наших серцях! Це неймовірні Олімпійські ігри проходили в неймовірному місці і залишають по собі неймовірний слід в історії. Тому що історія знала Ріо-де-Жанейро до Олімпіади, але тепер вона буде знати це місто ще краще після Олімпіади. Диво сталося!", - заявив Бах.

У свою чергу збірна України завершила ХХХІ літні Олімпійські Ігри в Ріо-де-Жанейро з найгіршим результатом в своїй історії за кількістю золотих медалей, загальною кількістю медалей і місцем у медальному заліку.

Протягом Олімпіади Україна завоювала 11 медалей. Два "золота" для України завоювали гімнаст Олег Верняєв у змаганнях на брусах, а також Юрій Чебан у веслуванні на каное.

П'ять срібних медалей виграли стрілець Андрій Куліш, гімнаст Олег Верняєв в індивідуальному багатоборстві, жіноча збірна з фехтування на шаблях, борець у вільному стилі Жан Беленюк і спортсмен у сучасному п'ятиборстві Павло Тимощенко. Чотири бронзи взяли шаблістка Ольга Харлан, стрибун у висоту Богдан Бондаренко, дует каноїстів Тарас Міщук і Дмитро Янчук, а також гімнастка Ганна Різатдінова.

До цього найбільш невдалою Олімпіадою для України за кількістю золотих медалей був Сідней-2000, де спортсмени здобули три медалі найвищої проби. Найменшу загальна кількість медалей українці раніше вигравали на Іграх-2012 в Лондоні - 20. Найнижче місце на Олімпіаді українські спортсмени посідали в Сіднеї, в 2000-му році - 21-е.

Загалом збірна України посіла 31-е місце в підсумковому медальному заліку Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро. Таким чином, вони розташувалися в таблиці між Південною Африкою та Сербією.

Беззаперечним переможцем медального заліку стала збірна США, яка взяла 121 медаль - 46 золотих, 37 срібних та 38 бронзових. Друге місце посіла Великобританія, у неї 67 медалей, у тому числі 27 золотих, 23 срібних і 17 бронзових. На третій позиції медального заліку завершив змагання Китай, який зібрав 70 медалей, включаючи 26 золотих, 18 срібних і 26 бронзових.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 974 | Додав: adminA | Теги: антирекорд, Україна, олімпіада