Чт, 2024-03-28, 11:50

Головна » 2017 » Січень » 28 » Срібну медаль Чемпіонату Європи з біатлону завоювала Юлія Джима
18:39
Срібну медаль Чемпіонату Європи з біатлону завоювала Юлія Джима

У польському Душнікі-Здруй завершилася жіноча гонка переслідування чемпіонату Європи з біатлону, де українка Юлія Джима завоювала срібну медаль, передає УНІАН.

Джима, яка стартувала першою з півхвилинниою перевагою над найближчими суперницями, допустила по ходу гонки два промахи на вогневих рубежах в "стійці" і фінішувала з відставанням від переможниці в 19,8 секунди.

Чемпіонкою Європи стала росіянка Ірина Старих з результатом 30 хвилин 04.4 секунди (0 промахів), третє місце - у ще однієї росіянки Світлани Слєпцової - 32,1 секунди.

Як повідомлялося, чемпіонат Європи з біатлону проходить в Польщі з 24 по 29 січня.

Нагадаємо, в п'ятницю, 27 січня, Джима фінішувала з першим результатом в спринтерській гонці на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 774 | Додав: adminA | Теги: срібна медаль Чемпіонату Європи з б, Юлія Джима