Пт, 2024-03-29, 17:54

Головна » 2016 » Серпень » 17 » Стрибун у висоту Бондаренко здобув бронзову медаль. ВІДЕО
09:48
Стрибун у висоту Бондаренко здобув бронзову медаль. ВІДЕО

У Ріо-де-Жанейро завершилися змагання зі стрибків у висоту в рамках олімпійського турніру з легкої атлетики, де бронзову медаль завоював українець Богдан Бондаренко, повідомляє УНІАН.

У кращій спробі наш спортсмен подолав планку на висоті 2 метри 33 сантиметри. Потім він пропустив спроби на висоті 2,36, не використував дві спроби на 2,38, а в третій спробі не зміг подолати планку на висоті 2,40 метра.

Ще один українець Андрій Проценко зайняв 4-е місце з тим самим результатом 2,33, але програв Бондаренко за спробами.

Чемпіоном Олімпійських ігор в цьому виді програми став канадець Дерек Друен (2,38), срібним призером - Мутаз Барші з Катару (2,36).

Богдан Бондаренко розповів про свій виступ на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро зазначивши, що підійшов до фіналу далеко не в кращій своїй формі.

"На жаль, краще виступити я не міг з цілком об'єктивних причин - застуди, котру я підхопив вже перебуваючи тут, у Бразилії", - почав Бондаренко.

"Ще кілька днів тому я був у відмінній формі, кращою в своєму житті. Але, коли ми прилетіли сюди і почали тренуватися, я не зміг перенести сильний вітер і зліг з великою температурою. Чесно кажучи, ще пару днів тому збирався все кинути і поїхати додому. "На жилах" витерпів кваліфікацію. Сьогодні також стрибав рідко, тому що економив спроби. Старався пропускати висоти. Коли їхав сьогодні в автобусі на змагання поміряв температуру - на градуснику було 37,2", - поділився своїми проблемами Бондаренко.

"Дуже шкода втрачати золоту медаль, але це життя, нічого не поробиш", - підбив підсумок свого виступу український спортсмен.

У Ріо-де-Жанейро завершився 11 змагальний день Олімпійських ігор-2016, де збірна України завоювала першу золоту медаль і зуміла піднятися на 33-е місце в медальному заліку, повідомляє офіційний сайт змагань. На рахунку нашої команди тепер сім нагород - 1 золото, 4 срібла та 2 бронзи.

Лідером, як і раніше, є збірна США, на рахунку якої вже по 28 золотих, срібних і бронзових нагород - 84 медалі. Слідом йдуть команди Великобританії (19-19-12, 50), Китаю (17-15-19, 51), Росії (12-12-14, 38) та Німеччини (11-8-7, 26). У інших збірних не більше 8 золотих нагород.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 826 | Додав: adminA | Теги: стрибун у висоту Бондаренко, бронзова медаль