Сб, 2024-04-20, 16:11

Головна » 2019 » Січень » 24 » Теніс. На Відкритому чемпіонаті Австралії-2019 стали відомі фіналісти
17:02
Теніс. На Відкритому чемпіонаті Австралії-2019 стали відомі фіналісти

теніс Australian Open

Іспанець Рафаель Надаль вийшов у фінал Australian Open

На Відкритому чемпіонаті Австралії-2019 з тенісу в Мельбурні визначився перший фіналіст у чоловічому одиночному розряді.

У вирішальному матчі за головний приз Australian Open виступить іспанець Рафаель Надаль, який у півфіналі за 1 годину 48 хвилин упевнено обіграв представника Греції Стефаноса Ціціпаса - 6:2, 6:4, 6:0.

Суперник посіяного під 2-м номером Надаля визначиться 25 січня у протистоянні Новак Джокович (Сербія, 1) - Люка Пуй (Франція, 31).

Іспанський тенісист уп'яте в кар'єрі зіграє у фіналі Відкритого чемпіонату Австралії. Єдину перемогу в Мельбурні Надаль здобув у 2009 році. Загалом на рахунку Рафаеля 17 перемог на турнірах серії Grand Slam в одиночному розряді.

Фінал Australian Open із загальним призовим фондом $44,5 млн відбудеться 27 січня.

Японка Осака обіграла чешку Плішкову і стала другою фіналісткою Australian Open

Японська тенісистка Наомі Осака переграла чешку Кароліну Плішкову і вийшла у фінал Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open) - першого в сезоні турніру серії Grand Slam, який проходить в Мельбурні (загальний призовий фонд - $44,5 млн).

Зустріч завершилася з рахунком 6:2, 4:6, 6:4 на користь посіяної під 4-м номером представниці Японії.

Матч тривав 1 годину 53 хвилини. Суперниці зіграли між собою учетверте, обидві тенісистки тепер мають по дві перемоги.

У фіналі Осака зіграє з чешкою ​​Петрою Квітовою (8-й номер "посіву"). Раніше тенісистки не зустрічалися.

Фінальний матч відбудеться 26 січня.

Вищим досягненням 21-річної японки на турнірах Grand Slam є перемога на Відкритому чемпіонаті США (US Open-2018). На Australian Open колишнім рекордом Осаки був вихід до четвертого раунду в минулому році.

В активі 28-річної Квітової 26 перемог на турнірах Жіночої тенісної асоціації (WTA) і дві перемоги на Вімблдоні. Кращим результатом чешки на Відкритому чемпіонаті Австралії був півфінал в 2012 році.

Чешка Квітова обіграла американку Коллінз і вийшла у фінал Australian Open

Чеська тенісистка Петра Квітова обіграла американку Даніель Коллінз і вийшла у фінал Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open) - першого в сезоні турніру серії Grand Slam, який проходить в Мельбурні (загальний призовий фонд - $44,5 млн).

Зустріч завершилася з рахунком 7:6 (7:2), 6:0 на користь 28-річної представниці Чехії.

Матч тривав 1 годину 36 хвилин. Суперниці вдруге зіграли між собою, в активі Квітовою дві перемоги.

У фіналі посіяна під 8-м номером Квітова зустрінеться з переможницею матчу між чешкою ​​Кароліною Плішкова (7-й номер "посіву") і японкою Наомі Осакою (4). Фінальний матч відбудеться 26 січня.

Турнір завершиться 27 січня.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 604 | Додав: abel | Теги: теніс, AustralianOpen, квіткова, Australian, Надаль, Open, Осака