Чт, 2024-04-18, 14:52


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
«  Квітень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Головна » 2010 » Квітень » 29 » У Європі хочуть, щоб в Україні проводилися реформи, погоджені з опозицією
11:33
У Європі хочуть, щоб в Україні проводилися реформи, погоджені з опозицією
Інші останні Новини України на сайті holosUA.com/


Опозиція та громадянське суспільство мають бути залучені до проведення реформ в Україні. Про це заявив Єврокомісар у справах розширення та політики сусідства Штефан Фюле у виступі перед членами комітету закордонних справ Європарламенту, коментуючи результати свого нещодавнього візиту до України, пише сьогодні "Українська правда" з посиланням на представництво ЄС в Україні.
За його словами, опозиція продемонструвала свою "вірність ідеї підтримки реформ для просування в європейській інтеграції". Фюле наголосив на потребі тісної співпраці всередині парламенту для реалізації програми реформ.

"Я презентував українській стороні список ключових реформ, яких Україна терміново потребує", - сказав комісар, додавши, що цей список також містить "можливі стимули та відповіді з боку ЄС" для підтримки відповідних реформаторських дій.

За його словами, у червні український уряд планує оприлюднити свою програму реформ. Цей документ, поряд із порядком денним асоціації між Україною та ЄС, допоможе "оцінити, якою мірою реформаторським обіцянкам відповідають дії", наголосив Фюле.

"Цілком ясно, що ЄС має бути готовим до розвитку тісних відносин із Україною, якщо - і коли - вона здійснюватиме реформи", - додав він.

Також комісар зазначив, що українська сторона висловила "сильне бажання" підписати з ЄС вже 2010 року. Раніше голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу висловив надію, що Україна і ЄС зможуть укласти Угоду про асоціацію протягом 2010 року.

"Я пояснив, що існує потреба в більшій роботі (над угодою), зокрема в роботі української сторони над розділами про глибоку та всебічну зону вільної торгівлі", - сказав Фюле.

Водночас комісар заявив про "потужну відданість ЄС ідеї якнайшвидшого завершення переговорів".

Торкаючись візового питання, він нагадав, що Єврокомісія працює "над підходом "дорожньої карти", але українська сторона потребує реалізації відповідного "домашнього завдання".

"З нашого боку вже відбулися початкові дискусії з міністрами закордонних справ держав-членів ЄС, однак ці дискусії ще мусять тривати", - сказав Фюле.

Говорячи про українсько-російські угоди щодо газу та Чорноморського флоту, комісар зазначив, що йдеться про "контраверсійні питання, які мають потужну опозицію всередині України". Водночас він говорив про ці угоди, як про "суверенне питання України".

21 квітня в Харкові Янукович і президент Росії підписали угоду про продовження терміну базування Чорноморського флоту РФ у Криму до 2042 року з можливістю його пролонгації ще на п'ять років.

Позавчора парламенти двох країн ратифікували його. І якщо депутати Держдуми зробили це в атмосфері гранично можливої згоди, то опозиція, щоб перешкодити цьому кроку, вдалася до метання яєць у Верховній Раді і димових шашок.

На такі радикальні зміни в українсько-російських відносинах, початок яким дала вчорашня ратифікація угод світове співтовариство реагує по-різному. Деякі критикують опозицію за варварську поведінку в Раді, а деякі - коаліцію, яка "безвідповідально" і "похапцем" проголосувала за це рішення.



За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини України | Переглядів: 1101 | Додав: holos
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ