Пт, 2024-04-19, 14:23

Головна » 2014 » Грудень » 21 » У загальному заліку Кубка світу з біатлону Валя Семеренко завоювала срібло
19:30
У загальному заліку Кубка світу з біатлону Валя Семеренко завоювала срібло

Українка Валя Семеренко піднялася на друге місце у загальному заліку Кубка світу з біатлону, потіснивши триразову олімпійську чемпіонку Дар'ю Домрачеву з Бєларусі.

У заключний день третього етапу Кубка світу в словенському містечку Поклюка лідер української збірної посіла п'яте місце в гонці з масовим стартом на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Про це повідомляє Укрінформ.

Перемогу в неділю здобула лідер загального заліку Кубка світу фінка Кайса Макаряйнен, яка випередила на фініші француженку Анаїс Бескон на 7,6 секунди.

Третьою з відставанням в 15,8 секунди фінішувала Надія Скардіно з Бєларусі, слідом за якою гонку завершили чешка Габріела Соукалова (відставання - 24,1 секунди) і Валя Семеренко (25,2).

Дар'я Домрачева, яка припустилася чотирьох промахів на другому вогневому рубежі, зійшла з дистанції.

Завершить програму словенського етапу КС чоловічий мас-старт на 15 км.

Четвертий етап Кубка світу 7-11 січня прийматиме Обергоф (Німеччина).

Раніше Валентина Семеренко виграла бронзу в гонці переслідування етапу КС з біатлону.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 953 | Додав: adminA | Теги: Валя Семеренко, біатлону, срібло, загальному заліку Кубка світу