Сб, 2024-04-20, 04:33

Головна » 2016 » Серпень » 16 » Верняєв виборов перше для України "золото" Олімпіади в Ріо
20:22
Верняєв виборов перше для України "золото" Олімпіади в Ріо

Срібний призер Олімпіади в багатоборстві український гімнаст Олег Верняєв завоював першу для України золоту медаль у вправах на брусах на Олімпійських іграх 2016 року в Бразилії.

У вівторок 16 серпня у своїй спробі українець показав результат 16,041 (7,100 за складність і 8,941 за виконання). Срібло взяв американець Данелл Лейва (15,900), а бронзову медаль - росіянин Давид Белявський (15,783).

Спортсмена вже привітав президент України Петро Порошенко.

"Так!!! Олег Верняєв завойовує золоту медаль! Блискучий результат! Пишаємося і вітаємо тебе, Олеже!", - Йдеться в повідомленні, оприлюдненому в сторінках голови держави в соцмережах.

Також свої привітання Верняєву висловили в соцмережах міністр спорту Ігор Жданов та інші політики і чиновники.

Таким чином, на сьогодні в "скарбничці" національної олімпійської збірної України вже є 1 золото, 4 срібла і 1 бронза. У неофіційному медальному заліку українська збірна тепер посідає 32 місце.

Перед цим, нагадаємо, збірна України опустилася на 50-те місце в медальному заліку Олімпіади.

Лідером медального заліку є команда США - 26 золотих, 23 срібних і 26 бронзових медалей, 75 нагород. Набагато відстають від американців команди Великої Британії (16-17-8, 41), Китаю (15-14-17, 46) і Росії (11-12-13, 36).

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 889 | Додав: adminA | Теги: Україна, Верняєв, Ріо, перше, золото Олімпіади