Субота, 24.03.2018, 23:35


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
загрузка...
Пошук на сайті
Ми в СоцМережах
Свежие новости
НОВОСТЬ ДНЯ
Головна » Статті » Авторська колонка » Ілля Абель

"Телячий даішник"

Цікаво чого для одеського інспектора ДАІ українська мова - теляча мова, а не козяча?

Адже як заповідав великий гуру, який зараз став Татком нації, треба показати цим козлам, які заважають нам жити. Отже, виходить, що й мова козлів - це мова "козляча" чи "козяча".

Оце я ніяк не міг для себе вирішити - яка саме?. Але наша міліція не тільки нас береже, а ще й повчає істини - мова наша, маю на увазі козлів, які заважають жити (правда не знаю кому, потрібно буде принагідно уточнити у Татка) - теляча.

Отакої!

Цікаво, що спонукало цього "телячого даішника" підливати масло у вогонь мовної війни? Може це було його невігластво, а може й намір прислужитися новій місцевій (і не тільки) владі, яка відкрито забороняє розмовляти українською і вимагає звертатися до неї не "телячою" мовою.

Не варто відкидати і варіанту відвертої провокації.

Можливо, таким чином "сторожовий пес", а може й місцевий царьок-мер, чи ще чиясь збуджена уява намагалася показати, що цю - "телячу" - всі й чути не хочуть.

Подивимося...

Але поки можна констатувати, що антиукраїнський маразм з кожним днем посилюється.


Категорія: Ілля Абель |
Переглядів: 1003 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Ivan   (14.02.2011 11:08)
Активист старался и получил то, что хотел. Я не знаю другого места в Украине где-бы так хорошо уживались разные национальности. В Одессе главное быть человеком. Государственный знать надо, но Одесса русский город. А нас просто пытаются столкнуть лбами.Вот вам и АКТИВИСТ???

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]