Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2015 » Жовтень » 11 » Чемпіонкою світу з шашок стала українка, а жіноча збірна - найсильнішою в командному заліку
19:02
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

В Ізмірі (Туреччина) завершився особисто-командний чемпіонат світу з шашок-100 серед чоловіків і жінок з блискавичної гри, де українка Ольга Балтажи завоювала титул чемпіонки світу, а жіноча команда виявилася найсильнішою в командному заліку.

Також бронзову медаль першості завоював Юрій Анікеєв, а в командній першості українські чоловіки завоювали срібло, передає УНІАН з посиланням на прес-службу Федерації шашок України.

У чемпіонаті світу взяли участь команди з 19 країн, у тому числі 12 чоловічих (всього 27 спортсменів) і 7 жіночих (всього 18 спортсменок).

В особистому заліку серед жінок золоту медаль завоювала міжнародний гросмейстер, ЗМСУ Ольга Балтажи з Івано-Франківська (тренер - Анатолій Яценко), на рахунку якої 27 очок. Вона випередила Тамару Тінсіккужіну з Росії - 26 очок, і Дарину Ткаченко - 24. Спортсменка зі Сніжного (Донецька область) на цьому турнірі виступала під прапором Міжнародної федерації шашок. Зараз вона проходить процедуру прийняття громадянства Росії.

Жіноча збірна у складі: міжнародні гросмейстери Ольга Балтажи і Вікторія Мотричко (Одеса) завоювали 1 командне місце, впевнено випередивши головного конкурента - збірну Росії.

Чоловіча збірна у складі: міжнародні гросмейстери ЗМСУ Юрій Анікеєв (Харків), МСУМК Артем Іванов (Дніпропетровськ) і майстер ФМЖД, МСУ Юрій Бобков (Запоріжжя) завоювала 2 командне місце, вперше в історії незалежної України.

Нарешті, в особистому заліку серед чоловіків бронзову нагороду завоював міжнародний гросмейстер Юрій Анікєєв з Харкова (тренер - Анатолій Яценко), на рахунку якого 13 очок. Чемпіоном світу став Олександр Шварцман з Росії - 14 балів, на другому місці - Жан Макр Джофанг з Камеруну, який набрав 13 балів, але випередив Анікеєва за додатковими показниками.

Раніше 8-річна українка Вероніка Веремьюк достроково завоювала звання чемпіонки Європи з шахів у Хорватії.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1028 | Додав: adminA | Теги: найсильніша, чемпіонка світу з шашок, жіноча збірна, Українка