Пт, 2024-04-26, 13:04

Головна » 2010 » Березень » 11 » "Манчестер Юнайтед" знищив "Мілан" у дербі "Дияволів"
15:34
"Манчестер Юнайтед" знищив "Мілан" у дербі "Дияволів"

Чемпіон Англії і фіналіст минулорічної Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" каменя на камені не залишив від одного з найтитулованіших клубів Європи - італійського "Мілана". Підопічні Алекса Фергюсона розгромили свого суперника на домашньому стадіоні з рахунком 4:0.
"Манчестер Юнайтед" - "Мілан" 4:0

Голи: Руні, 13, 46, Парк, 59, Флетчер, 88

МЮ: Ван дер Сар, Невілл (Рафаель, 66), Фердінанд, Відіч, Евра, Флетчер, Скоулз (Гібсон, 73), Парк, Валенсія, Нані, Руні (Бербатов, 66)

"Мілан": Абб'яті, Абате (Бекхем, 64), Бонера (Зеєдорф, 46), Тьяго Сілва, Янкуловські, Фламіні, Пірло, Амброзіні, Хунтелаар, Боррьєло (Індзагі, 69), Роналдіньо

Перший матч: 3:2

Італійцям, після домашньої поразки, просто перемоги для виходу в чвертьфінал було замало. Необхідно було перемагати з рахунком 2:0 або з різницею в один м'яч, але забивши при цьому 4 голи.

Враховуючи, що в "Мілані", який у себе на батьківщині, як і МЮ в Англії, іменують "Дияволами", молодий і недосвідчений ще тренер, до того ж команда тільки-тільки вибралася з ігрової кризи, в якій опинилася в першій половині сезону, місія ця здавалася нездійсненною.

Тим більше, що вже на 13-й хвилині Вейн Руні, який, є підозри, якщо не перестане штампувати м'ячі направо й наліво, а його МЮ добереться щонайменше до півфіналу Ліги чемпіонів, напевно виявиться в трійці найкращих гравців за підсумками року, забив гол.

Гол "Шрека", як ласкаво називають Вейна в Англії, означав, що тепер італійцям потрібно забивати мінімум три м'ячі, у що геть не вірилося за підсумками перших 45 хвилин. Судячи з усього, в перерві россо-нері це і самі усвідомили, тому що в другому таймі на полі була тільки одна команда - "Дияволів" з Манчестера.

Тренер МЮ Алекс Фергюсон: "Не багатьом командам вдавалося зробити щось подібне або, може бути, взагалі нікому? Вважаю, що наша гра в другому таймі була просто чудовою. До того ж, на користь пішов гол на самому початку матчу. Коли моя команда грає на таких швидкостях, то зупинити її неможливо.

Я ставлю "Мілан" як європейський приклад для нас, тому я дуже гордий тим, що нам вдалося перемогти таку велику команду".

Наставник "Мілана" Леонардо: "Аналізувати матч зараз було б недоречно. Є дуже багато причин того, чому ми програли таким чином. Одна з них - це те, що МЮ перебуває просто у блискучій формі. Нам не вистачало наших кращих футболістів. Ми уявляли, що цей матч відбуватиметься за іншим сценарієм, але травми все-таки наклали свій відбиток на кінцевий результат.

Коли є серйозні кадрові проблеми, то зупинити таку команду, як МЮ, просто нереально.

Наша команда провела багато чудових матчів, щоб дійти до цієї стадії. Але один такий поєдинок перекреслює все".

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1013 | Додав: Olena_Mazur