Пт, 2024-04-19, 03:04

Головна » 2012 » Серпень » 24 » "Металіст" перемагає в Бухаресті, а "Дніпро" втратив перемогу у матчі зі "Слованом". ВІДЕО
15:13

Дніпропетровський "Дніпро" зіграв внічию (2:2) з чеським "Слованом" в першому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

"Слован" Ліберець, Чехія - "Дніпро" Дніпропетровськ, Україна - 2:2
"Слован": 30. Бічік, 2. Келіч, 13. Кушнір (15. Гадашчок, 60'), 17. Яну (20. Морозенко, 83'), 6. Ваха, 8. Люлька, 10. Босанчіч (21. Майкон Соуза, 46'), 11. Брезнанік, 25. Флейшман, 7. Незмар, 23. Шурал

"Дніпро": 16. Лаштувка, 3. Мазух, 5. Мандзюк, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 18. Зозуля, 8. Джуліано, 29. Ротань, 88. Алієв (23. Одібе, 74'), 10. Коноплянка (11. Олійник, 66'), 99. Матеус

Голи: Євген Коноплянка 43', Матеус, 48', Міхал Брезнанік, 62'.

В кінці першого тайму "Дніпро" відкрив рахунок зусиллями Євгена Коноплянки. На початку другого тайму бразилець Матеус подвоїв перевагу української команди.

Але в середині другого тайму господарям поля вдалося відіграти один м'яч завдяки точному удару Міхал Брезнаніка, а на останніх хвилинах матчу "Слован" зрівняв рахунок після того, як Ваха реалізував пенальті.

Матч-відповідь відбудеться 30 серпня у Дніпропетровську.

"Металіст" здобув впевнену перемогу над бухарестським "Динамо"

Харківський "Металіст" виграв перший матч раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи на виїзді у бухарестського "Динамо" з рахунком 2:0.

"Динамо" Бухарест, Румунія - "Металіст" Харків, Україна - 0:2

"Динамо": 34. Балградян, 3. Пулхац, 19. Мансалі, 24. Лучін, 4. Матей, 7. Мунтяну (15. Аксенте, 78'), 10. Алексе (20. Куртян, 66'), 18. Ісса Ба (8. Галчєв, 60'), 21. Грігоре, 29. Цукудян, 30. Кулібалі

"Металіст": 29. Горяїнов, 6. Торсільєрі, 15. Фініньо, 22. Обрадович, 30. Папа Гуйє, 8. Едмар, 11. Соса, 19. Торрес, 10. Хав'єр (25. Марлос, 83'), 21. Крістальдо (82. Ребенок, 69'), 86. Вілліан (23. Бланко, 58')

Голи: Клейтон Хав'єр, 10', Крістальдо, 57'.

На 10-й хвилині матчу рахунок відкрив ударом зі штрафного бразилець Клейтон Шав'єр. На 58-й хвилині аргентинський нападаючий Крістальдо подвоїв перевагу харків'ян.

Матч-відповідь відбудеться 30 серпня у Харкові.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 886 | Додав: admin | Теги: Дніпро, Металіст, Динамо, Слован