78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Головна » 2009 » Грудень » 4 » Мірча Луческу лишився задоволений грою своїх футболістів і результатом матчу з "Брюгге"
11:36

Після матчу п'ятого туру групового раунду Ліги Європи, у якому вчора, 3 грудня, в Донецьку зустрічалися "Шахтар" і бельгійський "Брюгге" (0:0), головні тренери обох команд - Мірча Луческу і Адрі Костер - прокоментували результат поєдинку.
Мірча Луческу: "Можу зазначити, що була гарна гра, гарний рух протягом 90-та хвилин. Із задоволенням гравці вийшли на поле, багато моментів було, ударів по воротах. Перше, що нам завадило - це "Брюгге", яке агресивно відіграло в обороні. З перших хвилин було зрозуміло, що вони будуть грати на нічию, щоб їх вихід з групи залежав від останнього туру. Нам же нічия дозволяла посісти перше місце до закінчення групового турніру.

Що стосується самої гри, було кілька моментів, коли ми могли завершувати атаки хорошим ударом, але наші гравці часто не могли влучити в створ воріт. Не вистачало зміни напряму атаки. У таких іграх, коли володієш перевагою, часто і захисники незібрано діють. Так було в епізоді, коли Кучер помилився і Сонк вийшов один на один з воротарем - благо, Андрій виручив. Задоволений результатом, задоволений рахунком 0:0. У таких іграх якийсь шалений удар може змінити результат матчу, вплинути на результат."

Адрі Костер
: "Ми хотіли добути тут гарний результат, безумовно. Ми прийняли всі заходи і створили захист такого характеру, щоб створити щільну гру. Тому що ми розуміли, що якщо дати простір суперникові - "Шахтар" міг діяти дуже сильно, дуже потужно, так що ми прийняли рішення грати компактно.

Хотілося б підкреслити, що результат нас задовольняє, оскільки ми приїхали сюди, щоб завоювати одне додаткове очко."

Нагадаємо, що після нічиєї з "Брюгге" "Шахтар" гарантував собі перше місце в групі. Бельгійці за вихід в плей-офф в останньому турі зіграють з "Тулузою".

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1264 | Додав: holos