Чт, 2024-03-28, 21:03

Головна » 2012 » Червень » 14 » Німеччина виграла у Нідерландів. ВІДЕО
09:52
Німеччина виграла у Нідерландів. ВІДЕО

У Харкові відбувся матч другого туру у групі В між збірними Нідерландів та Німеччини. Німці здобули перемогу з рахунком 2:1 і тепер лише диво може завадити їм вийти у плей-офф. Так само, лише диво може допомогти помаранчевим потрапити у вісімку найкращих.

НІДЕРЛАНДИ - НІМЕЧЧИНА - 1:2.

Бундестім забив свої м'ячі у першому таймі. На 24-й і 38-й хвилинах Маріо Гомес розписався у воротах Стекеленбурга. Обидва рази йому асистував Бастіан Швайнштайгер.

Спершу голеадор "Баварії" розстріляв Стекеленбурга після виходу сам на сам, а згодом невідпорно пробив з гострого кута у дальню дев'ятку. А другий тайм був найкращим на турнірі на сьогоднішній день. Команди провели багато прекрасних атак. Чимало сейвів зробили Мануель Нойєр і Мартін Стекеленбург.

Лиш на 73-й хвилині воротар "Баварії" був безсилий після удару Робіна ван Персі. "Помаранчеві" кинули всі сили на те, щоб зрівняти рахунок, але футбольна фортуна була на стороні Бундестіму.

Німці набрали 6 очок і мають чудові шанси на вихід в плей-офф. Нідерландці з нулем також претендують на вихід з групи. Але для цього треба розбити португальців і сподіватися на перемогу німців над данцями. Німці ж можуть "пролетіти" повз 1/4 у випадку поразки від данців + перемоги португальців над Нідерландами.

ЄВРО-2012: Календар та результати матчів

Турнірне становище:

1. Німеччина - 2/6

2. Португалія - ​​2/3

3. Данія - 2/3

4. Нідерланди - 2/0

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 2469 | Додав: admin | Теги: Євро-2012, Нідерланди, Німеччина