Пт, 2024-03-29, 16:12


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2011 » Серпень » 19 » Опитування: для становища в суспільстві в Україні необхідні здоров'я та вплив родичів, на Заході - інтелект
21:20
Опитування: для становища в суспільстві в Україні необхідні здоров'я та вплив родичів, на Заході - інтелект
Інші останні Новини України на сайті holosUA.com/

Жителі України вважають гарне здоров'я та наявність впливових родичів важливими критеріями для досягнення високого соціального статусу в країні, тимчасом як на Заході для цього більше потрібні здібності та якісна освіта.

Про таку оцінку українців свідчать результати національного щомісячного дослідження "Омнібус" (Omnibus), проведеного компанією TNS в Україні в липні 2011 року, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з думкою опитаних, найважливішими для гідного становища людини в українському суспільстві є добре здоров'я (41,6%), високий інтелект та здібності (39,2%), впливові родичі (37,2%), уміння іноді йти в обхід закону (33,8%). Крім того, серед важливих чинників відзначено гарну освіту (32,9%), походження з сім'ї з високим соціальним становищем (29,3%) та впливових друзів (27,8%).

Водночас респонденти зазначають, що чесність і принциповість (17,8%), готовність допомагати людям (15,4%), а також прагнення та вміння робити оточенню добро (9,2%) не є такими важливими чинниками.

Думка українців стосовно найважливіших чинників досягнення людиною високого соціального статусу в розвинених країнах Заходу кардинально відрізняється: на перших позиціях - високий інтелект і здібності (62,9%), хороша освіта (53,2%), чесність, принциповість (33,4%). Водночас уміння іноді йти в обхід закону виявилося серед таких пріоритетів на останньому місці (5,2%).

TNS в Україні - представник транснаціональної компанії в галузі маркетингових досліджень "на замовлення" - TNS. Україна є однією з 80 країн, де працює TNS.

Дослідження "Омнібус" (Omnibus) проведено в Україні в липні 2011 р. Опитано 1200 респондентів віком 16-75 років, польовий етап тривав від 7 до 14 липня.

Тимчасом на думку директора Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Володимира Паніотто, в останнє десятиліття в Україні спостерігається тенденція прямої залежності рівня доходів від отриманої освіти.

"У 1985-1990 роках у нас було дослідження, репрезентативне для населення Києва. Найбільш забезпеченими тоді були кваліфіковані робітники. З інтелігенції більше за інших були забезпечені кандидати і доктора наук. Але зв'язку між освітою і доходами не було. А нині він прямий: чим вища освіта, тим вищі доходи - щороку освіта дає велику зарплату", - переконаний В. Паніотто.

"Для мене це стало несподіванкою, оскільки я бачив, як люди без освіти ставали олігархами. Втім, потім вони купували дипломи й ставали докторами наук і професорами. Але, чесно кажучи, я не думав, що ситуація з високою оцінкою праці освічених людей у нашому суспільстві так покращилася. Не беруся зараз точно сказати, але, гадаю, що це доволі свіжа тенденція останніх десяти років", - зазначив соціолог.

Нагадаємо, що посол США в Україні Джон Теффт заявляв у березні, що чи не найбільшою проблемою, з якою стикаються в Україні американські інвестори, є "кумівство" в економіці.

А за підсумками нещодавнього опитування представників 116 міжнародних корпорацій, що відряджають до інших країн від десятків до тисяч співробітників на рік, Україна посіла 31-ше місце серед 44 країн, що розвиваються, які міжнародні корпорації розглядають як місця для організації свого бізнесу. Дослідження проведено компанією Cartus (Денбері, США).

Згідно з опитуванням, перше місце посів Китай, друге - Індія, третє - Бразилія і четверте - Росія. До першої десятки увійшли Філіппіни, Південна Африка та В'єтнам, які доти ніколи не були серед перших 25 країн.

У повідомленні також наголошено, що для 51% респондентів розвиток бізнесу на ринках, що зростають, важливіший, ніж на традиційних ринках, а 34% вважають ці ринки однаково важливими для розвитку.




За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини України | Переглядів: 839 | Додав: adminA
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ