Пт, 2024-03-29, 13:10


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2010 » Листопад » 17 » Підприємці налаштовані радикально: Раду - геть
16:02
Підприємці налаштовані радикально: Раду - геть
Інші останні Новини України на сайті holosUA.com/

Учасники акції протесту підприємців та профспілок, що здійснюють безстрокове пікетування Верховної Ради, й надалі готові до законних, але вже радикальних дій.

Координаційна рада страйкому прийняла рішення провести 22 листопада у Києві на вулиці Банковій збір ініціативної групи з метою скликання загальнонаціонального референдуму по достроковому припиненню повноважень Верховної Ради України.

Про це заявив сьогодні на брифінгу під стінами парламенту Олександр Данилюк, керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності, повідомляє "Майдан".

"Був погоджений і підтриманий саме такий план дій, оскільки 16 листопада парламент вніс до проекту Податкового кодексу низку поправок, які вже виключають компроміс, а зустріч делегації протестуючих із керівником фракції ПР Олександром Єфремовим закінчилася нічим. Головна вимога підприємців про необхідність відтермінування прийняття документа і його ґрунтовне доопрацювання, - була категорично відхилена. Ті окремі зміни, що були запропоновані, ми вважаємо лише "заграванням" збоку влади. Вони нікого не влаштовують. Це лише затягування часу", - зазначив Данилюк.

Він вважає, що "шість мільйонів громадян, які задіяні в малому бізнесі, цілком здатні за тиждень зібрати три мільйони підписів, необхідних для скликання такого референдуму. І це сьогодні єдиний реальний правовий механізм, який дає можливість відправити парламент у відставку.

Усі процедурні моменти чітко виписані Законом України "Про всеукраїнський та місцеві референдуми".

Крім того, за перешкоджання в реалізації цього права ст.157 ККУ встановлена кримінальна відповідальність".

"Якщо президент підпише Податковий кодекс, то відповідна процедура буде ініційована й щодо його перебування на посаді",- акцентував правозахисник.

Перше читання проекту Податкового кодексу відбулося 7 жовтня поточного року. Документ, рекомендований до прийняття в другому читанні, депутати почали розглядати в сесійній залі 16 листопада. За словами Віталія Хомутинніка, робота над кодексом продовжиться аж до його прийняття 19 листопада.

Розгляд проекту Податкового кодексу викликав масовий протест підприємців: 16 листопада в Києві десятки тисяч людей пікетували ВР. Масового характеру набули і страйки по всій Україні.

Слід зазначити, що обурення підприємців, які страйкують проти ухвалення кодексу, зрозуміле, оскільки Податковим кодексом передбачено значне посилення тиску на малий бізнес. Зокрема, значно звузиться перелік видів діяльності, де можуть працювати підприємці на єдиному податку, збільшується розмір власне єдиного податку та зменшується допустимий розмір річного грошового обороту таких підприємців (до 300 тис грн з 500 тис).

Так, у статті 294.8 кодексу зазначено, що "фізичні особи, які ведуть господарську діяльність не за місцем державної реєстрації або по всій території України, отримують одне свідоцтво платника податків і платять податок за ставкою 1500 грн з розрахунку на календарний місяць.

Крім того, проектом Податкового кодексу вводяться різні ставки спрощеного податку залежно від того, де проживає платник податків. "Якщо він веде підприємницьку діяльність у населеному пункті, де зареєстровано менше 150 тисяч людей, податкова ставка становитиме від 20 до 200 грн на місяць. Якщо населений пункт більший, то ставка зростає до 200-600 грн на місяць", - повідомив юрист Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк.




За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини України | Переглядів: 921 | Додав: Просто_Марія
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ