Сб, 2024-04-20, 15:26

Головна » 2010 » Листопад » 18 » Португалія знущається на іспанцями, Аргентина везе із Бразилії перемогу. Всі товариські матчі середи
14:40

У середу, 17 листопада, відбулися відразу кілька товариських матчів різних національних збірних. Серед них були зафіксовані дуже несподівані результати, особливо в матчі португальців з чемпіонами світу іспанцями, а також англійців з французами і бразильців з аргентинцями.

Португалія - Іспанія 4:0

Голи: Мартінш, 45, Поштіга, 48, 67, Алмейда, 90 +2

Обидві збірні, нагадаємо, зустрічалися у чвертьфіналі ЧС-2010. Тоді іспанці перемогли з рахунком 1:0, пройшли в наступний раунд і в підсумку стали чемпіонами світу. Португальці змінили тренера і, як показала перша серйозна перевірка, не дарма. Чинний чемпіон світу був просто декласований.

Бразилія - Аргентина 0:1

Гол: Мессі, 90

Важко уявити, але у найтитулованішій збірній планети - Бразилії - грає футболіст, який не проходить в стартовий, і навіть в основний не завжди, склад своєї команди. Мова про київського динамівця Андре. Мано Менезес знову випустив форварда на поле, знов Андре потрапив в кадр тільки коли виходив на заміну... Що стосується матчу, то при досить рівній грі перемогу, завдяки зусиллям Мессі, на останній хвилині вирвали гості.

Англія - Франція 1:2

Голи: Крауч, 85 - Бензема, 16, Вальбуена,55

Лоран Блан, який змінив після провалу на ЧС-2010 Раймона Доменека на посаді головного тренера збірної Франції, здобув переконливу перемогу над завжди потужної, особливо на своєму полі, збірної Англії.

Швейцарія - Україна 2:2

Швеція - Німеччина 0:0

Тренер німців Йоахім Льов вирішив грунтовно поекспериментувати, випустивши на поле цілий ряд потенційних кандидатів. Наприклад, у матчі взяли участь дебютанти Маріо Гетце, Кевін Гросскройц, Матс Хуммельс, Марсель Шмельцер, Льюїс Холтбі і Андре Шюррле. У результаті - нудний матч з закономірними нулями на табло.

Італія - Румунія 1:1

Голи: Маріка, 34 - Маріка (аг),82

Обидва голи забив екс-форвард донецького "Шахтаря" Чіпріан Маріка. Спочатку він вивів свою команду вперед, а в кінцівці матчу відзначився автоголом.

Росія - Бельгія 0:2

Голи: Лукаку, 2, 73

17-річний форвард "Андерлехта" став справжнім героєм матчу. Спочатку він скористався грубою помилкою Акінфєєва, а потім продемонстрував в повній мірі всю свою міць, "продавивши" захисників і точно відправивши м'яч у кут. Росія прокинулася і почала грати у футбол в останні 15 хвилин матчу, створивши достатньо моментів біля воріт суперника, але забити так і не зуміла.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 803 | Додав: Просто_Марія