262728293031
Головна » 2010 » Липень » 5 » "Шахтар" знищив "Таврію" і став володарем Суперкубка-2010
10:03
"Шахтар" знищив "Таврію" і став володарем Суперкубка-2010

Чинний чемпіон України донецький "Шахтар" втретє став володарем Суперкубка України. Вчора, 4 липня, на "Славутич-Арені" в Запоріжжі підопічні Мірчи Луческу просто декласували володаря Кубка України сімферопольську "Таврію" з рахунком 7:1.
"Шахтар" - "Таврія" 7:1

Голи: Гладкий, 2, 51, Жадсон, 35, Вілліан, 67, Адріано, 78, 85, Рац, 90 - Фещук, 32

"Шахтар": Пятов, Срна, Чижов, Ракицький, Рац, Хюбшман (Степаненко, 58), Фернандіньо, Жадсон (Тейшейра, 69), Вілліан, Коста, Гладкий (Адріано, 70)

"Таврія": Старцев, Кашевський, Корнєв, Ковпак (Ідахор, 61), Монахов, Галюза (Матяж, 46), Любеновіч, Голайдо, Фещук (Гігіадзе, 71), Гуменюк, Курилов

Головний тренер "Таврії" Сергій Пучков: "Рахунок на табло. Я думаю, що після першого тайму у нас була гра, але її поміняли на 360 градусів. Ми проведемо аналіз, переглянемо, подумаємо. У роздягальні піхати немає сенсу. Була чоловіча розмова, заходив президент, намагалися зрозуміти чому команда перестала грати після перерви.

Безумовно, це хороший удар, щоб опустити з небес гравців після перемоги в Кубку. Було видно, що в другому таймі нас просто не вистачило. 2:1, 3:1 - це одне, а сім - інше. Добре, що це трапилося перед початком чемпіонату. Тепер у команді буде інше ставлення до справи, більш професійне. Команда, яка грає в Європі, не має права поступатися з рахунком 1:7"

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу: "Це гра, про яку я мрію, - організована, динамічна, будь-який з наших гравців міг потрапити в штрафний майданчик і логічно завершити атаку голом. Я задоволений завоюванням трофею, який став дев'ятим за ці шість років.

Будемо сподіватися, що отримаємо впевненість. Ми в боргу перед уболівальниками, перед президентом і пора заявити про себе в ЛЧ. Про суперника сказати що-небудь складно. Ті голи, які ми забили, деморалізували суперника. "Таврія" - хороша команда, і в чемпіонаті з ними будуть проблеми у будь-якого суперника."

Відзначимо, що для "Шахетра" це третя перемога в Суперкубку України у шести фіналах. Найтитулованішим тут є київське "Динамо", що має чотири кубки в шести фіналах. По разу приймали участь у фіналах "Таврія" і "Ворскла".

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1017 | Додав: holos