Чт, 2024-04-25, 03:53

Головна » 2011 » Березень » 18 » Сьомін: з чотирьох ігор плей-офф Ліги Європи-2011 так слабо "Динамо" ще не грало
10:07

Після поєдинку 1/8 фіналу між "Манчестер Сіті" і київським "Динамо", перемогу в якому здобули англійці, але за сумою двох матчів до чвертьфіналу пройшов український клуб, наставники команд - Роберто Манчіні та Юрій Сьомін відповідно - прокоментували події на полі.

Роберто Манчіні: "Перш ніж коментувати червону картку Балотеллі я повинен подивитися цей епізод і побачити, що там відбулося. Зараз я засмучений і мені шкода що залишилися 10 гравців, які провели фантастичний матч. Думаю, якби ми залишилися в повному складі, ми б виграли матч і пройшли б до чвертьфіналу.

Я розчарований результатом, так як ми заслужили ще як мінімум один гол, адже ми так добре грали в меншості. Можу тільки привітати хлопців з тим, як вони билися до останнього і намагалися забити і виграти".

Юрій Сьомін: "Ми грали проти команди, яка знаходиться на перших позиціях в Англії... Згоден, сьогодні нам не вистачало ходів, які призводили б до гострих ситуацій. З чотирьох ігор, які ми провели в Лізі Європи (у плей-офф, - прим.ред.), сьогодні грали слабше всього."

Щодо сьогоднішнього жеребкування Сьомін сказав: "Від нас нічого не залежить. Сьогодні ми повинні привітати нашу команду. Пройти "Манчестер Сіті" дорогого коштує".

Нагадаємо, в першому поєдинку "Динамо" обіграла МС з рахунком 2:0, а у відповідному поступилося - 0:1. Таким чином, за сумою двох матчів - 2:1 - далі пройшли саме кияни.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 875 | Додав: adminA