Сб, 2024-04-20, 13:26

Головна » 2017 » Січень » 21 » У гонці на 20 км Кубка світу в Антхольці українець Семенов здобув "бронзу"
17:15
У гонці на 20 км Кубка світу в Антхольці українець Семенов здобув "бронзу"

Сергій Семенов з Чернігова завоював бронзову медаль в індивідуальній гонці на 20 км 6-го етапу Кубка світу в Антхольці (Італія).

"Золото" українцю не дозволив виграти єдиний промах під час останнього, 20-го пострілу на вогневих рубежах, повідомляє "Укрінформ".

Решта наших біатлоністів посіли такі місця: Володимир Семаков - 16-е, Артем Прима - 45-е, Олександр Жирний - 49-е, Дмитро Підручний - 82-е.

Першим на дистанції був росіянин Антон Шипулін, другим – лідер загального заліку Кубка світу Мартен Фуркад з Франції.

Це друге призове місце представників українського біатлону на цьогорічному Кубку світу. На 2-му етапі "бронзу" у словенській Поклюці здобула жіноча естафетна команда.

У заключні два дні 6-го Кубка світу пройдуть по дві гонки.

У суботу пройде жіночий-мас-старт на 12,5 км (початок о 14.25) та чоловіча естафета 4х7,5 км (16.10). У неділю чоловіки змагатимуться у мас-старті на 15 км (11.55), а жінки в естафеті 4х6 км (15.40).

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 630 | Додав: adminA | Теги: 20 км Кубка світу в Антхольці, гонка, українець Семенов, бронза