Пт, 2024-03-29, 02:20


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2010 » Листопад » 26 » У Раді Європі заявили, що суди в Україні мають проблеми зі справедливістю і майновими правами
12:01
У Раді Європі заявили, що суди в Україні мають проблеми зі справедливістю і майновими правами
Інші останні Новини України на сайті holosUA.com/

Україна має труднощі із впровадженням Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Про це заявив представник Генерального секретаріату Ради Європи в Україні Аке Петерсон під час виступу на міжнародній конференції "Європейські стандарти професійної підготовки прокурорів і суддів" у Києві, передає УНІАН.

За його словами, з того часу, як Україна схвалила Конвенцію у 1997 році, обізнаність із демократичними принципами і правами людини в країні зросла. Також Петерсон зазначив, що українські суди брали участь у багатьох спільних проектах з Радою Європи.

"Однак, незважаючи на це, Україна досі стикається із труднощами імплементації Конвенції на національному рівні", - зазначив він. Зокрема, на думку Петерсона, особливо гостро в країні стоїть питання дотримання майнових прав та права на справедливий суд.

Європейська конвенція про захист прав людини та основоположних свобод була підписана 4 листопада 1950 року у Римі десятьма європейськими державами. Конвенція не лише встановила певний перелік прав і свобод особи, а й створила спеціальні установи, що отримали повноваження здійснювати контроль, зокрема судовий, за дотриманням її положень і розглядати позови приватних осіб до держави. За понад півстоліття вона багато разів змінювалася та доповнювалася протоколами до неї.

Україна, вступивши до Ради Європи, 9 листопада 1995 року підписала Конвенцію. З набранням Конвенцією чинності для України, після її ратифікації Верховною Радою 17 липня 1997 року, Україна визнала для себе обов’язковою юрисдикцію Європейського Суду. В Україні було запроваджено механізм гармонізації її правової системи з нормами й стандартами Ради Європи.

15 жовтня, Венеціанська комісія висловила критичні зауваження щодо судово-правової реформи в Україні. У підсумкових висновках щодо закону про судоустрій дано схвальну оцінку чотирьом положенням закону та висловлено критичні зауваження та рекомендації щодо більш ніж тридцяти.

"Особливе занепокоєння Венеціанська комісія висловила з приводу зниження статусу Верховного суду і розширення повноважень Вищої ради юстиції без приведення порядку його формування до європейських стандартів", — зазначила член комісії Марина Ставнійчук.




За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини України | Переглядів: 900 | Додав: Просто_Марія
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ