Пт, 2024-03-29, 16:20

Головна » 2019 » Жовтень » 28 » Україна – на 10-му місці в загальному заліку - Всесвітні ігри серед військових у Китаї
12:32

Всесвітні ігри серед військових у Китаї: Україна – на 10-му місці в загальному заліку

Урочиста церемонія відкриття 7-х Всесвітніх ігор військовослужбовців, Ухан, Китай, 18 жовтня 2019 року

Збірна Збройних сил України посіла 10 місце в загальнокомандному заліку на 7-ї Всесвітніх іграх серед військових у Китаї – такі результати змагань оприлюднила організація Міжнародна рада військового спорту, яка організовує змагання.

Україну представляли 87 спортсменів у 12 видах спорту, повідомляє Міністерство оборони.

«Загалом на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games), українські спортсмени здобули 33 медалі різного ґатунку — 5 золотих, 13 срібних і 15 бронзових», – йдеться в повідомленні.

Зокрема золоті медалі здобули:

•     Наталія Прищепа (легка атлетика, біг на 800 метрів)
  •     Ігор Рейзлін (фехтування, шпага, особисте змагання)
  •     Павло Коростильов (стрільба, великокаліберний пістолет на 25 метрів, особисте змагання)
  •     Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна (гвинтівка на 50 метрів лежачи, командне змагання)
  •     Сергій Фролов (плавання, дистанція 1500 метрів, вільний стиль)

Срібні та бронзові медалі українські спортсмени здобули з легкої атлетики, плавання, фехтування, стрільби, вільної боротьби, дзюдо, військового п’ятиборства та стрибків у воду.

Перше місце в загальнокомандному заліку посів Китай – загалом у китайської збірної 239 медалей, з них 133 золоті.

Міністерство оборони анонсує, що збірна ЗСУ повернеться до України 29 жовтня.

Всесвітні ігри військовослужбовців – це мультиспортивні змагання для військових, які організовує Міжнародна рада військового спорту. Сьомі змагання у китайському Ухані почалися 18 жовтня, завершилися – 27-го.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 436 | Додав: adminA | Теги: Всесвітні ігри серед військових, 10- а, китай, Україна