Вівторок, 19.03.2019, 23:12


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Аналітика, статті, публіцистика » Аналітика

Президентські вибори. Короткий огляд кандидатів: Анатолій Гриценко

Президентські вибори. Короткий огляд кандидатів: Анатолій Гриценко

Гуляючи вулицями міста, мимоволі зауважуєш не лише наближення осінніх холодів і зимових морозів, але і старт президентської кампанії в Україні. Потенційні кандидати окупували вже не лише біг-борди на вулицях, але і телевізійні ефіри, а також інтернет-простір країни. Проте в нашій країні, яка в останні роки пережила дві революції проти чинної влади, громадське суспільство досить таки активне, а тому громадяни і самі долучилися до президентських перегонів. Вони не йдуть в президенти, а детально вивчають потенційних кандидатів. Завдяки такій активності простих людей і виникають сайти, на кшталт https://grytsenko.net/, які допомагають пересічному обивателю знайти чітку інформацію про кандидатів.

Чому правда важлива

У свої рекламних компаніях і промоакціях, кожен кандидат виставляє себе з найкращого боку:

1. розповідає, який він чесний;
2. про свою спорідненість з простим народом і його переживаннями — також не забуває згадати;
3. критикує трохи опонентів — адже люди повинні вірити лишень йому;
4. і звісно ж — обіцяє часто не здійсненні речі.

Всі виборці чудово усвідомлюють, що це - звичайна гра, а тому жадають правди. Наприклад, Анатолій Гриценко, який вже стільки раз безуспішно штурмував Верховну Раду України зі своєю партією, вирішив повторити свої досягнення і в новій президентській кампанії. Хоча він ніколи не продукує нових ідей, проте іноді каже правду — сам себе називав першим серед непрохідних, тобто сам сподівається не на перемогу, а на участь.

Проте це не Олімпіада, а участь у будь-якій виборчі кампанії потребує дуже значних фінансових вливань, які без віри у перемогу є простим викиданням коштів на вітер. Так звідки у Гриценка така жага до незрозумілих витрат? І що саме цікаве, де він постійно бере кошти на провальні виборчі кампанії, адже знайти спонсорів і інвесторів з таким підходом — завдання майже нереальне. Ймовірно, відповідь на ці питання криється в різних корупційних схемах, в яких, як пишуть українські засоби масової інформації, матеріали яких можна знайти за посиланням https://grytsenko.net/ru/articles/criminal/, активну участь брав і Анатолій Гриценко.

Власне кажучи, ознайомлення з такого роду інформацією грає важливу роль для виборців. Ставлячи галочку навпроти обраного кандидата, кожен хоче бути певен не лишень в тому, що ця людина змінить життя країни в кращу сторону, але і що вона нічого не приховує. У кожного є свої позитивні і негативні сторони, кандидати в президенти в цьому аспекті також не будуть винятком. Але лишень зваживши обидві сторони кожного кандидата, можна зробити оптимальний і свідомий вибір.

Якщо народ сміється...

Також важливою ознакою в сприйняті того чи іншого кандидата, є його місце в народній творчості. Адже ще з прадавніх часів український народ полюбив висміювати у своїй творчості погані звички і негідних людей. Тому, перейшовши за посиланням https://grytsenko.net/folk-art/, і ознайомившись з народною творчістю про Анатолія Гриценка, можна зробити лише один висновок — з нього насміхаються щиро. Чи зможе бути хорошим президентом людина, яка є джерелом такої творчості? Навряд.

Поширити в соцмережах:
Категорія: Аналітика |
Переглядів: 288 | Теги: Гриценко | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]