Пт, 2023-09-22, 14:11


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Авторська колонка » Ілля Абель

"Первый Национальный" телеканал Малоросії
"Перший Національний" телеканал України поволі перетворився на "Первый Национальный" телеканал Малоросії.

Мало того, що віце-президент Національної телерадіокомпанії України "щирий українець" Валід Арфуш, який не має вищої освіти, і який твердо переконаний, що "Перший національний" має висвітлювати діяльність влади лише у позитивному ключі.

А інший "щирий українець" - генеральний директор НТКУ Єгор Бенкендорф, якому на зборах профспілки було вирішено висловити недовіру, - за кошти спеціального фонду бюджету НТКУ здійсню трансляцію візиту керманича Російської православної церкви (РПЦ) Кирила до України. І це при тому, що канал утримується на бюджетні гроші, а вірні РПЦ, окрім православних прихожан Московського патріархату, не платять в український бюджет жодної копійки. Та, то таке... Бо як переконує, вірна людина президента Ганна Герман - влада однаково ставиться до всіх церков у державі.

Та наразі я хочу звернути увагу на інше – в Україні одна державна мова (Стаття 10. Конституції України. Державною мовою в Україні є українська мова) , попри всі спроби чинної влади змінити цю ситуацію. Крім того, власне мова і вважається визначальною особливістю нації, а так як "Перший Національний" - канал української нації, то відповідно мовою каналу має бути – українська.

Але реальна ситуації зовсім інша і на перший погляд здається повним абсурдом. На канал запрошують працювати людей, які не розмовляють по-українськи, зокрема Савіка Шустра, зменшується кількість україномовних програм і вже найближчим часом, окрім реклами, українською буде тільки назва.

Так вже сталося із прес-службою каналу. "Пресс-служба Первого Национального" розсилає українським виданням свої прес-релізи якоюсь мовою – не державною. А українською – одна шапка листа...Поширити в соцмережах:
Категорія: Ілля Абель | Додав: admin |
Дата публікації: 2010-12-27 | Переглядів: 216220 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]