Пт, 2023-09-22, 13:21


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Авторська колонка » Vox Populi

ІЗ СЕРІЇ “ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІДЕРІВ ОПОЗИЦІЙНИХ СИЛ”

ІЗ  СЕРІЇ  "ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІДЕРІВ ОПОЗИЦІЙНИХ СИЛ”
Після написання тієї статті пройшов деякий час і відбулись події. Вона потребує деякої корекції.
По-перше-Юля Тимошенко визнала, що потрібні нові люди-з чистим сумлінням, не зовсім політики, про що вона написала в своєму листі "на волю”, де цю людину, навколо якої згуртуються опозиційні сили, порівняла з поетесою і віднедавна письменником Ліною Костенко.

Нові люди перш за все повинні бути патріотами. В наш час бути патріотом не зовсім престижно, скоріше-собі на шкоду. Але хто візьметься стверджувати, що в якісь часи це було престижно в колоніальній державі? І чи такий потяг до патріотичного в нашій державі схвалювався на вищому рівні?

Хто прискіпливо спостерігав за самим патріотичним президентом, який так швидко все забув і пробачив тим, хто підтасував вибори-2004 , нагороджуючи від імені держави і самих фальсифікаторів, той зі мною погодиться. Не про нагороди йдеться.

Необхідність нових лідерів дуже доречна. Що немає довіри і поваги до тих, хто не може дати собі ради без допомоги народу, нас із вами, це очевидно. Лунають заклики, а коли ж це наш народ проснеться, невже ще їх не дістало все, що поруч коїться?

Так, дістало. Але, як недавно про це С.Шушкевич зазначив, що і бєлоруський народ і український звик надіятися сам на себе, про всяк випадок заготовляючи в свої комори провіант, який з голоду не дасть померти. Хіба що запаси ті дуже скоро закінчаться, тоді начувайтесь. Ми не звикли до розкоші. До свободи ж маємо великий потяг. Національно-історичний.

Що потрібні зміни, про це закликали Святі Отці трьох українських церков у своєму зверненні до народу, до них приєдналися -60-тники, правозахисники. Це є кращі представники, патріоти, високоповажна частина нашого суспільства. В своєму зверненні вони роблять спробу знайти серед нашого вищого чиновництва моральну складову у їхніх діях.

Це звернення-маленька спроба знайти компроміс, залагодити ту дику неправедність, яка має місце в державі. Ці люди не наївні ідеалісти, вони не надіються, що хтось згори сам усе побачить і визнає, що неправий. Вони апелюють до нас із вами. Щоб ми знайшли серед себе провідників-праведників, які не продадуться, молодь, яка не хоче емігрувати, хоче мати в своїй країні здобутки, які має європейське співтовариство. Молодь, яка має волю до перемоги.

Молодь таки почала деякі рухи. Про їх об”єднання ми з вами читали, вони зробили своїм гербом часник, який рятує від усяких паразитів і нечисті. Звісно, до їхніх лав також можуть приєднатись і провокатори, гарантувати чистоту їх рядів не допоможе, напевне, і часник. Є у кого вчитись. Серед опозиції чвари не в останню чергу і через присутність там провокаторів.

Ми чуємо про таких серед російських опозиціонерів. Хтось казав колись, що росіян "дістануть”? Напевне, і нас таким чином дістануть. Можливо, ще задовго до виборів.

Поширити в соцмережах:
Категорія: Vox Populi | Додав: adminA | | Автор: VOX POPULI
Дата публікації: 2011-12-21 | Переглядів: 222620 | Теги: До лідерів опозиції | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]