Ср, 2023-10-04, 16:42


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Авторська колонка » Vox Populi

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІДЕРА ПАРТІЇ "СВОБОДА" І НЕ ТІЛЬКИ

Шановний пане Тягнибок! Якщо ви відсторонитесь від існуючої поки що опозиції, то дуже скоро ваша політична сила буде ховатися у криївках, можливо навіть без вас, бо складається таке враження, що ви або вичікуєте, або дієте за чиїмось замовленням.

То дуже непогано, що вас -вашу політичну силу-на цей раз помітили , погодьтеся, що в основному завдячуючи Ющенкові, його політичній безграмотності , недалекоглядності- він програв вибори. Можливо, це була просто людська втома, якщо це було дійсно так, а не просто зрада народу, його прихильників, зрада Майдану.

Ви ж не хочете до того дочекатись, щоб  люди, які якось висловлюють свою відразу до нинішньої влади, журналісти, яких ще не купили, по одному  почали зникати(як у Бєларусі) ? Їх поки що "підбирають” на вулицях, запрошують на "бесіду”-поки що бесіду, (але після такої бесіди звідти люди повертаються іншими, їм хочеться жити) .Виходячи "звідти” люди озираються навколо себе, помічаючи сонце, квіти, на даний момент-просто сніг.Їм не хочеться це втратити.

Ви телевізор не дивитесь, напевне тільки тоді, коли за вашої участі показують чергове шоу, можете подивитись, як ви виглядали.І як ви собі? Думаєте, що на слідуючих виборах, якщо до тих пір не "знайдуть”, або не влаштують-ви ж це прекрасно знаєте, як кримінальна влада вміє на кожного влаштовувати кримінал, і на вас якийсь кримінал вигулькне,-переможете ви?

Ви впевнені, що вони, наші кримінальні при владі, а надто сусіда зі Сходу, спокійно будуть споглядати, як ваша сила-політична-буде стрімко набирати в популярності у народу, який втратить свого лідера-Юлію Тимошенко-і весь "перекинеться” у ваш бік? То так , багато хто так і вчинить, але як було сказано вище- ви можете просто цього не дочекатись, вас зупинять! Самі знаєте, за що.

То що? Будете і надалі гратись у політику, чи будете діяти вже сьогодні? А народу що- ви тільки покличте, зорганізуйте, вас же цьому не вчити, і перестаньте думати про те як виглядаєте, а про державу, про її народ-насамперед подумайте всі ви, політики, а не про свій імідж і про посади, які вам світять там , нагорі. Бо можете бути "непочутими” у народу. Можете його навіть перевиховати , зробити як бєлоруським- заляканим, або російським, якому все до фєні, розбирайтесь самі, а ми-” люді малєнькіє”.

Поки ще не затуркала нас наша влада, поки ще не згасла пам”ять про наші такі згуртовані Майдани, покличте нас усі разом, згуртувавшись, всі партії, яким не все одно, що буде з їхнім народом завтра, що буде з Україною, ми не сліпі котенята, ми все бачимо і чуємо, як ці бандити боялись, коли гримів Майдан, як вони тікали зі своїм награбованим барахлом, по всіх закордонах, а надто ж у таку братню для них усіх Росію.

І як вони всі зраділи, коли всі ви там перегризлись, біля корита, вам усім було тоді наплювати на державу, на її імідж, ви не чули і не бачили в своїй агонії як потирають руки бандюки, як виповзають на світло, хто сховався і принишк, боячись за те, що прийдеться відповісти за грабіж держави і народу.

А ми те все бачили і нічого не могли подіяти бо не було допомоги ні звідки, ви нас зрадили , гризучись, позуючи перед камерами, по закордонах-треба-не треба-мандруючи за наші гроші, за державні. І не соромлячись- всідалися в круті тачки і поза ними вже нас не бачили.І могли і переїхати, авжеж, потребували швидкості.

Ми звідси, зі своєї маси, гарно бачили і фальсифікації, які відбувались в останні вибори президента. Ці бандюки , яких ви всіх повертали з-за кордонів, і які повилазили зразу на світло, вже були навчені, ви їх навчили, як треба діяти- з нахабністю і спритністю звіра. А що у них звіряча натура-це видно було зовсім недавно, як вони цілили "на пораженіє” у своїх опонентів.

І ми також спостерігали, як фальшували списки до всіх рад зовсім недавно. Хто з вас, таких недосяжних, знає, які люди,”якого польоту”, обираються від ваших політичних сил знизу, від народу? А ми потім їх мали над собою, у владі, тих, хто недавно , під час Майдану, ховалися, боячись, що прийдеться відповісти за вкрадені державні гроші. А зараз знову крадуть, мандруючи по закордонах, накравши бюджетних грошей.І брешуть, брешуть, що держава винна людям зарплати, цинічно грабуючи. А хто чи що таке держава? Це всі ви-політики-? Чи це ще і ми-народ?

Шановний пане Тягнибок, продемонструйте, щоб люди побачили, що ви у політиці не ради самого себе, і що народ України для вас не тільки слово, дуже вас просимо.

Поширити в соцмережах:
Категорія: Vox Populi | Додав: news |
Дата публікації: 2011-01-09 | Переглядів: 213050 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]