Чт, 2023-06-01, 18:51


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2021 » Листопад » 29 » За участю військових НАТО у 2022 році в Україні відбудеться дев’ять навчань
18:54
За участю військових НАТО у 2022 році в Україні відбудеться дев’ять навчань
Інші останні Новини України на сайті holosUA.com/

На сайті Верховної Ради оприлюднений законопроект про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2022 році для участі в багатонаціональних навчаннях. Загалом планується дев’ять навчань.

Про це повідомляє ЗМІ з посиланням на проект закону №6359.

Згідно з проектом, витрати на навчання становитимуть 106,5 мільйонів гривень (з яких 52 млн гривень на території України).

Пропонується надати дозвіл про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України для участі:

Багатонаціональному навчанні «Об’єднані Зусилля – 2022». Строк проведення: до 45 діб, лютий – грудень 2022 року.

Загальна чисельність сил, озброєння та військової техніки: до 12500 військовослужбовців, до 70 кораблів (катерів та суден), до 90 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил України до 9000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 20 кораблів (катерів та суден), до 30 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил Сполучених Штатів Америки до 1000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 10 кораблів (катерів та суден), до 20 літаків і вертольотів.

Від збройних сил держав-членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру» до 2500 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 40 кораблів (катерів та суден), до 40 літаків і вертольотів.

Українсько-американському навчанні «Репід Трайдент – 2022». Строк проведення: до 45 діб, березень – грудень 2022 року.

Загальна чисельність сил, озброєння та військової техніки: до 8500 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 60 літаків і вертольотів, до 30 кораблів (катерів та суден).

Від Збройних Сил України до 5000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 20 літаків і вертольотів, до 10 кораблів (катерів та суден).

Від Збройних Сил Сполучених Штатів Америки до 1500 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 20 літаків і вертольотів, до 10 кораблів (катерів та суден).

Від збройних сил інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру» до 2000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 20 літаків і вертольотів, до 10 кораблів (катерів та суден).

Українсько-британському навчанні «Козак Мейс – 2022». Строк проведення: до 45 діб, березень – грудень 2022 року.

Загальна чисельність сил, озброєння та військової техніки: до 5500 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 30 літаків і вертольотів, до 11 кораблів (катерів та суден).

Від Збройних Сил України до 3000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 10 літаків і вертольотів, до 5 кораблів (катерів та суден).

Від Збройних Сил Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії до 1500 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 10 літаків і вертольотів, до 3 кораблів (катерів та суден).

Від збройних сил інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми “Партнерство заради миру” до 1000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 10 літаків і вертольотів, до 3 кораблів (катерів та суден).

Багатонаціональному навчанні «Світла Лавина – 2022». Строк проведення: до 45 діб, лютий – грудень 2022 року.

Загальна чисельність сил, озброєння та військової техніки: до 1300 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 13 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил України до 500 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 5 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил Угорщини до 200 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 2 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил Румунії до 200 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 2 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил Словацької Республіки до 200 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 2 літаків і вертольотів.

Від збройних сил інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру» до 200 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 2 літаків і вертольотів.

Українсько-польському навчанні «Сільвер Сейбер – 2022». Строк проведення: до 90 діб: 1-й етап – до 30 діб, лютий – квітень, 2-й етап – до 30 діб травень – липень, 3-й етап – до 30 діб серпень – грудень

Загальна чисельність сил, озброєння та військової техніки: до 5000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 16 літаків і вертольотів, до 10 кораблів (катерів та суден).

Від Збройних Сил України до 3000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 6 літаків і вертольотів, до 5 кораблів (катерів та суден).

Від Збройних Сил Республіки Польща до 1000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 4 літаків і вертольотів.

Від збройних сил інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру» до 1000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 6 літаків і вертольотів, до 5 кораблів (катерів та суден)

Українсько-американському навчанні «Сі Бриз – 2022». Строк проведення: до 45 діб, березень – грудень 2022 року.

Загальна чисельність сил, озброєння та військової техніки: до 7500 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 85 кораблів (катерів та суден), до 70 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил України до 4000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 35 кораблів (катерів та суден), до 30 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил Сполучених Штатів Америки до 1500 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 20 кораблів (катерів та суден), до 20 літаків і вертольотів.

Від збройних сил інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру» до 2000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 30 кораблів (катерів та суден), до 20 літаків і вертольотів.

Українсько-румунському навчанні «Ріверайн – 2022». Строк проведення: до 45 діб, березень – грудень 2022 року.

Загальна чисельність сил, озброєння та військової техніки: до 400 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 20 кораблів (катерів та суден), до 10 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил України до 200 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 10 кораблів (катерів та суден), до 5 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил Румунії до 200 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 10 кораблів (катерів та суден), до 5 літаків і вертольотів.

Багатонаціональному навчанні «Кленова Арка – 2022». Термін проведення: до 45 діб, березень – грудень 2022 року.

Загальна чисельність сил, озброєння та військової техніки: до 3700 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 22 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил України до 1700 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 4 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил Литовської Республіки до 500 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 4 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил Республіки Польща до 500 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 4 літаків і вертольотів.

Від Збройних Сил Канади до 300 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 4 літаків і вертольотів.

Від збройних сил інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру» до 700 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 6 літаків і вертольотів.

Багатонаціональному навчанні «Вікінг – 2022». Строк проведення: до 45 діб, лютий – грудень 2022 року.

Загальна чисельність сил, озброєння та військової техніки: до 500 військовослужбовців із спорядженням і військовою технікою.

Від Збройних Сил України до 200 військовослужбовців із спорядженням і військовою технікою.

Від Збройних Сил Королівства Швеція до 100 військовослужбовців із спорядженням і військовою технікою.

Від збройних сил інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру» до 200 військовослужбовців із спорядженням і військовою технікою.

Нагадаємо, у жовтні на військовому полігоні в Херсонській області, що розташований біля адмінкордону з тимчасово окупованим Кримом, пройшли навчання українських артилерійських протитанкових резервів з реагування на прорив живої сили і броньованої техніки умовного противника.

22 вересня по всій території України розпочалися стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля – 2021».

Крім того, Україна та США провели масштабні військові навчання Rapid Trident.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини України | Переглядів: 345 | Додав: adminA | Теги: дев’ять навчань, НАТО, україна, 2022 р
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ