Пт, 2023-09-22, 13:00


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Аналітика, статті, публіцистика » Аналітика

Чому криптовалюти користуються попитом

Чому криптовалюти користуються попитом

криптовалюта біткоїн Чому криптовалюта так стрімко увірвалася в наше життя? Навіщо використовувати біткоіни? Які його переваги? Чим криптовалюта краще, ніж готівка або пластикова карта? Спробуємо коротко сформулювати основні переваги біткойна перед звичайними валютами у нашій сьогоднішній статті.

В наші дні криптовалюта, в авангарді якої йде біткойн, стрімко розвивається, пише https://cryptonovunu.com.ua. Відкривається все більше різних обмінників, а деякі держави навіть розглядають варіанти легалізації такого бізнесу. Подібна інформація звучала і в Уряді України, який розробляв план приходу в країну топових криптовалютних онлайн бірж.

Саме завдяки такому ажіотажу і стабільній роботі всієї криптовалютної системи протягом багатьох років, в наші дні багато хто воліє зберігати невеликий депозит в різних койнах, серед яких безумовне лідерство утримує біткойн.

Це - засіб взаєморозрахунків для сучасних людей

Bitcoin створений для покоління Інтернету. Він, як засіб платежів, максимально органічний для сучасної людини. Щодо зручності використання біткойн випереджає і паперові гроші, і кредитні карти. Оплачувати речі і послуги криптовалютою дешевше, швидше, доступніше, ніж звичайними грошима. Електронні універсальні платежі біткойнами та іншими популярними криптовалютами надають більше можливостей для боротьби з шахрайством, крадіжками особистих даних. Блокчейн технології забезпечують прозорість фінансових операцій.

Ця валюта - швидка, безпечна, глобальна

Bitcoin не визнає кордонів. Можна використовувати його в будь-якій точці світу і відправляти кошти миттєво, майже безкоштовно. Біткойн не можна підробити або дублювати. Жоден банк або третя сторона не може контролювати його.

Bitcoin забезпечує необхідну конфіденційність

Протокол Біткойна не вимагає, щоб люди ідентифікували себе при здійсненні транзакцій. Насправді це означає, що користувачі можуть вибирати - чи хочуть вони бути повністю прозорими щодо своїх фінансів, або вважають за краще тримати їх в таємниці від банку. Кожен може створити стільки Bitcoin гаманців, скільки захоче. Також ви можете обмінювати свій Bitcoin на іншу крипту, наприклад, на Litecoin.

криптовалюта

Біткойни не схильні до інфляції

Загальна кількість Біткойна обмежена 21 мільйоном, що в корені відрізняє його від інших платіжних засобів. Інфляцію створює довільне збільшення кількості будь-якої звичайної валюти. Біткойна не можна добути більше зазначеної кількості, що надає цьому платіжному засобу цікаві властивості і значні переваги.

Криптовалюта забезпечує фінансову свободу

Якщо у вас немає доступу до банківського рахунку, то ви позбавлені багатьох можливостей. Bitcoin може допомогти вам стати вашим власним банком. Bitcoin, за своє суттю, одночасно є відкритим фінансовим протоколом і валютою, необхідною для вільного обміну за цим протоколом.

Поширити в соцмережах:
Категорія: Аналітика | Додав: admin |
Дата публікації: 2021-03-21 | Переглядів: 24080 | Теги: Криптовалюта, MB5-854 questions | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]