We, 2022-06-29, 06:09


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Guest
Головна » Статті » Аналітика, статті, публіцистика » Аналітика

Вагітність: користь червоного м’яса для здоров’я

вагітність харчування Червоне м’ясо насправді дуже корисне для кровопостачання мами. Але вагітні жінки повинні уникати сирого і недостатньо обробленого м’яса, вживання більше червоного м’яса може допомогти їм задовольнити нові харчові потреби свого організму.

Хоча залізо є важливим мінералом для всіх, воно стає особливо важливим під час вагітності. Протягом трьох триместрів вагітності об’єм крові вагітної збільшується майже на 50 відсотків. Цей збільшений об’єм крові доставляє кисень і поживні речовини до зростаючої плаценти жінки та дитини. Кожна червона кров’яна клітина містить білок, спеціально створений для перенесення кисню; залізо відповідає за вироблення цього білка, відомого як гемоглобін. Без заліза кров матері мала б меншу здатність переносити кисень. А оскільки організм не може виробляти залізо, він покладається на залізо, яке споживається з вашою їжею.

Центри контролю та профілактики захворювань рекомендують вагітним жінкам споживати приблизно 27 міліграмів заліза на день, незалежно від віку матері. Ця рекомендована кількість значно перевищує рекомендовану кількість у 18 міліграмів на день для жінок, які не вагітні. Одна порція пісної яловичини містить близько 3 міліграмів заліза, що значно більше, ніж у інших видах м’яса. Наприклад, порція курки, риби або свинини забезпечують лише близько 1 міліграма заліза.

Існують дві форми заліза: гемове залізо і негемове залізо. Гемове залізо легше засвоюється організмом; цей вид походить із продуктів тваринного походження. З іншого боку, негемове залізо важче засвоюється організмом. Насправді кількість негемового заліза, що поглинається організмом, значною мірою залежить від інших видів їжі, які вживаються одночасно. Наприклад, продукти, багаті вітаміном С, покращують засвоєння негемового заліза, а молочні продукти зменшують всмоктування. Негемове залізо надходить із квасолі, зелених листових овочів, сухофруктів та збагаченого хліба та злаків.

Поширити в соцмережах:
Категорія: Аналітика | Додав: admin |
Дата публікації: 2022-05-18 | Переглядів: 2580 | Теги: користь, м’ясо, Червоне, Харчування, Вагітність | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]