Пт, 2024-04-26, 08:52

Головна » 2011 » Лютий » 17 » "Байєр" у Харкові познущався над "Металістом" - 0:4
20:57
"Байєр" у Харкові познущався над "Металістом" - 0:4

Харківський "Металіст" поступився леверкузенському "Байєру" у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Німці чотири рази пробили оборону харків'ян і на 99,9 відсотків гарантували собі вихід у 1/8 фіналу.

"Металіст" (Харків, Україна) - "Байєр-04" (Леверкузен, Німеччина) – 0:4

Голи: Ерен Дердійок, 23, Гонсало Кастро, 72, Сідні Сем, 90, Сідні Сем, 90+2.

"Металіст": Дішленкович, Фініньо, Пшеничних (Березовчук, 15), Обрадович, Вільягра, Валяєв, Клейтон Шав'єр, Бланко, Тайсон, Крістальдо (Лисенко, 68), Олійник

"Байєр": Адлер, Кадлець, Райнарц, Фрідріх, Віда, Бендер, Відаль, Баліч, Ренато Аугусто (Рольфес, 74), Сем (Гонсало Кастро, 46), Дердійок (Кісслінг, 79)

У першому таймі харків'яни зіграли досить непогано, провівши чимало небезпечних атак. В той же час, оборона іноді припускається грубих ляпів.

Зокрема на 25-й хвилині помилки на підступах до штрафного майданчика призвели до того, що вільний Баліч, отримавши передачу на лівому фланзі, оцінив ситуацію і прострілив на лінію воротарського майданчика. Дердійок вискочив з-за спин захисників і в дотик переправив м'яча у сітку.

Серія помилок оборони продовжилась у другому таймі, чим німці і скористались. На 72-й хвилині перевагу фармацевтів подвоїв Гонсало Кастро.

А на останній хвилині настав зірковий час Сідні Сема - півзахисник "Байєра" ще двічі вразив ворота Дішленковича.

Матч у Леверкузені, який відбудеться 24 лютого, перетворюється на формальність.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 957 | Додав: adminA