Пт, 2024-11-22, 14:16


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2021 » Січень » 29 » Будівництво заміського котеджу: нюанси підготовки та проектування будинку
20:40
Будівництво заміського котеджу: нюанси підготовки та проектування будинку
Інші останні Новини України на сайті holosUA.com/

Будівництво заміського котеджу: нюанси підготовки та проектування будинку

будівництво котедж Будівництво будинку - справа клопітка і не терпить поспіху. Найголовніше при будівництві - вивчити рельєф даної місцевості і провести геологічні дослідження ґрунту, розташування сусідських будівель. На початкових етапах будівництва рекомендується вдатися до допомоги досвідчених фахівців, вони допоможуть спрогнозувати і зробити розрахунки змін рельєфу на наступний період. Адже котедж будується не на один рік, а тому не варто економити.

Коли усі обов'язкові розрахунки зроблені, можна почати розробляти проект майбутнього будинку чи замовити готовий проект. Якщо ви плануєте одноповерховий котедж, то на сайті ua.dom4m.com.ua можете легко обрати оригінальні проекти будинків за розумною ціною. Проте спершу необхідно визначитися з розмірами. Потім, враховуючи план місцевості, а вже тоді можна переходити до архітектурного планування внутрішніх приміщень.

будівництво котедж

Для того, щоб уникнути необґрунтованих витрат при створенні проекту фундаменту, необхідно досліджувати стан ґрунту. Багато замовників нехтують цим важливим моментом, що зазвичай призводить до небажаних наслідків. Наприклад, з часом може статися витискування фундаменту, а це, як мінімум, тріщини, які поширюються на всю будівлю. Якщо ж будинок дерев'яний, то тріщини не зможуть піднятися вище бетонного цоколя, а ось для будинків з пінобетону, каменю і цегли все буде набагато гірше.

Дерев'яний будинок, як відомо, має дерев'яний каркас, а дерево менш схильне до змін в фундаменті. Однак сама споруда може осісти під власною вагою. Для фундаменту дерев'яного будинку досить зробити неглибокий дренажний фундамент по всьому периметру будівлі. Обов'язково робиться вимощення з ухилом для того, щоб вода стікала. Ці нехитрі дії допоможуть зберегти будинок і уникнути потрапляння води під фундамент. Для зведення стін використовується клеєний брус. На ньому також не слід економити і вибрати матеріал високої якості. Потрібно бути уважним: чим менші зазори між брусами, тим менше витрати з утеплення стін.

Класичний котеджний стиль

Класичний стиль котеджів цілком виправдовує смислові асоціації, що викликані цією назвою. Котедж-класик має відмінності, які насамперед впадають в очі:

  • колони;
  • портики;
  • балясини.

Але якщо враховувати просторове обмеження, площу земельної ділянки, а також різні вимоги до проектів, які безумовно виникають в кожному окремому випадку, класичний стиль як такий зустрічається досить рідко в порівнянні з іншими стилями в котеджному будівництві. При цьому, природно, наявність, наприклад, колон в проекті зовсім не означає приналежність саме до класичного архітектурного стилю. Більш ймовірно, мова йде про неокласичну форму або еклектики. Потрібно зауважити, що саме прихильність покупців в 90-і роки до такого роду проектів послужила приводом до формування думки щодо великої затребуваність класичного архітектурного стилю.

Реальна ж ситуація така, що в дійсності сьогодні частка прихильників цього архітектурного стилю оцінюється незалежними дослідниками ринку нерухомості не більше ніж в 10-15%. Переважна ж частина покупців заміської нерухомості вважає її надто пафосною і, так би мовити, морально застарілою. Адже сьогодні, перш за все, важливі - зручність і функціональність всередині, а також стильний і сучасний вигляд будинку зовні. Класичний стиль більше підходить для проведення ділових зустрічей і переговорів, ніж для життя.

У розумінні покупців сьогоднішнього дня заміський будинок - місце для комфортного затишного проживання, на відміну від того, чим він був раніше - об'єктом статусу і престижу.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини України | Переглядів: 585 | Додав: admin | Теги: Будівництво, котедж
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ