Пт, 2024-03-29, 16:46

Головна » 2013 » Квітень » 28 » "Динамо" - "Дніпро" - 2:0. ВІДЕО
13:28
"Динамо" - "Дніпро" - 2:0. ВІДЕО
Дніпропетровський "Дніпро" не зумів засмутити гравців київського "Динамо" та вболівальників клубу у центральному матчі другого ігрового дня 26 туру чемпіонату України з футболу.

Київське "Динамо” здобуло переконливу перемогу над підопічними Хуанде Рамоса. "Біло-сині” з перших хвилини увімкнути активний пресинг, що дало результат вже на 9 хвилині, коли Аруна влучним ударом відкрив рахунок у матчі. Після забитого голу команда Олега Блохіна не зупинилися й намагалася збільшити свою перевагу, однак захист "дніпрян” вже діяв більш організовано та надійно.

Перед свистком арбітра на перерву кияни провели чудову атаку, яку результативно завершив Аруна, оформивши дубль. Такий результат не влаштовував "Дніпро”, гравці якого кинулися рятувати ситуацію, однак навіть зменшити відрив у рахунку їм не вдалося. У другому таймі судді довелося часто діставати картки з кишені, щоб вгамувати гравців через надмірні емоції.

Зокрема червону картку отримав Мандзюк, а Олег Блохін через вилучення змушений був спостерігати за останніми хвилинами матчу з трибун. У підсумку матч завершився з рахунком 2:0, що дозволило киянам піднятися на другу сходинку у турнірній таблиці.

Склади команд:

"Динамо": 35. Коваль М., 2. Даніло Сільва, 24. Віда, 33. Тайво, 34. Хачеріді, 4. Велозу, 19. Гармаш, 25. Аруна, 20. Гусєв О., 10. Ярмоленко, 11. Ідейє

Запасні: 1. Шовковський, 3. Селін, 17. Михалик, 9. Безус, 16. Сидорчук, 13. Мехмеді, 15. Рубен

"Дніпро": 16. Лаштувка, 5. Мандзюк, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 44. Федецький, 23. Дуглас, 18. Зозуля, 4. Кравченко С., 29. Ротань, 10. Коноплянка, 99. Матеус

Запасні: 77. Шеліхов, 19. Кобахідзе, 28. Шахов, 7. Кулаков, 9. Калініч, 11. Олійник, 21. Селезньов.

"Динамо" - "Дніпро" - 2:0

Голи: Аруна 10, 45+1

Динамо Киев - Днепр 1:0 Аруна 9′ по fcdk
Динамо Киев - Днепр 2:0 Аруна 45+1 по fcdk
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 939 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Дніпро - 2:0. ВІДЕО