Ср, 2024-04-24, 08:33

Головна » 2012 » Серпень » 31 » "Дніпро" зумів пробитися в груповий етап Ліги Європи. ВІДЕО
02:02
"Дніпро" зумів пробитися в груповий етап Ліги Європи. ВІДЕО

Дніпропетровський "Дніпро" з третьої спроби зумів пробитися в груповий етап Ліги Європи. У матчі-відповіді раунду плей-офф Ліги Європи "Дніпро" обіграв на своєму полі чеський "Слован" з рахунком 4:2.

"Дніпро" Дніпропетровськ, Україна - "Слован" Ліберець, Чехія - 4:2

"Дніпро": 16. Лаштувка - 3. Мазух, 17. Стрініч, 23. Одібе, 8. Джуліано, 10. Коноплянка, 14. Чеберячко, 29. Ротань (к), 88. Алієв (5. Мандзюк, 88), 18. Зозуля (4. Кравченко, 72), 99. Матеус (9. Калініч, 56)

"Слован": 30. Бичик - 2. Келіч, 8. Люлька, 13. Кушнір (19. Рабушиц, 69), 6. Ваха, 10. Босанчіч (3. Карішик, 27),

Голи: Алієв, 12' і 59'– пенальті, Брезнанік, 61', Келіч, 72', Коноплянка, 76', Калініч, 86'.

На 12-й хвилині рахунок у матчі відкрив Олександр Алієв ударом з пенальті, який заробив Євген Коноплянка. У середині тайму "Слован" залишився в меншості після видалення Нежмара.

На 59-й хвилині Алієв зробив дубль, ще раз реалізувавши пенальті, цього разу призначений за фол на хорватів Ніколі Калиничу. Але вже через дві хвилини чехи відіграли один м'яч після точного удару Брезнаніка.

На 72-й хвилині Брезнанік асистував Келічу, і той точно пробив головою. Але "Дніпру" вдалося швидко виправити становище. Через три хвилини Євген Коноплянка обігравшися з Калиничем, вискочив на ворота і технічно перекинув воротаря "Слована". А на 86-й хвилині вже сам Калинич поставив крапку в цій зустрічі.

Оскільки перший матч тиждень тому завершився в Лібереці з рахунком 2:2, то далі пройшов "Дніпро".

Дніпропетровці пробилися в груповий етап Ліги Європи (Кубка УЄФА) вперше з сезону 2005-2006 років. За період існування турніру у форматі Ліги Європи "Дніпро" двічі вилітав на останній стадії кваліфікації.

Днепр - Слован. Голы по landsgraaf
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 997 | Додав: admin | Теги: Дніпро, Слован