Сб, 2024-04-27, 01:33

Головна » 2011 » Вересень » 6 » Два новачки команди "Динамо" забили перші голи
18:18
Два новачки команди "Динамо" забили перші голи

У вівторок, 6 вересня, київське "Динамо" без викликаних у розташування збірних гравців у товариському поєдинку розгромило молодіжний склад з рахунком 3:0. По голу на свій рахунок записали Андрій Шевченко, який відновлюється після травми, і новачок Дуду, а також "донеччанин" Аді.

"Динамо": Богуш, Данило Сілва, Михалик, Бетао, Хачеріді, Аруна, Корреа, Гармаш, Дуду, Ескобар, Шевченко (Аді, 41)

"Динамо" (молодь): Тимофєєв, Гарбар (Болдінков, 28), Алмейда, Лухтанов (Васильєв, 41), Лапушенко, Савченко, Рибалка, Єфремов (Фароян, 28), Раджабов (Цибульник, 28), Панфілов (Хлєбас, 28), Аді (Маїк, 41).

Голи: Шевченко (3), Дуду (15), Аді (53).

Рахунок в матчі вже на 3-й хвилині відкрив саме український ветеран. Другий гол у поєдинку провів 20-річний бразилець Дуду, який лише нещодавно приєднався до "Динамо".

Третій м'яч у ворота "молодіжки" забив Аді, якого "Динамо" взяло в оренду у донецького "Металурга". У цьому випадку Дуду виступив у ролі асистента - він прострілив з правого флангу, а нігерієць зльоту ввігнав м'яча у ворота, повідомляє "Газета.ua".

Варто зазначити, що весь матч за основний склад "Динамо" провів ще один новачок - колумбієць Андре Естобар. Крім того, після довгої перерви, пов'язаної з травмою, знову вийшов на поле Тарас Михалик.

У середу футболісти основного складу, що брали участь у звітній грі, матимуть вихідний, а в четвер, коли до Києва повернуться гравці збірних, команда в загальному складі проведе тренування, давши старт підготовці до недільної гри з "Іллічівцем".

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 944 | Додав: adminA