Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2016 » Червень » 27 » Ефектно здолала Іспанію Італія і пробилась у чвертьфінал Євро-2016
20:35
Ефектно здолала Іспанію Італія і пробилась у чвертьфінал Євро-2016
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

Збірна Іспанії складає повноваження чемпіона. Королі попередніх двох Євро поступились Італії 0:2.

"Скуадра Адзурра" реваншувалась за поразку у київському фіналі Євро-2012. Перемога команді Антоніо Конте дісталась цілком заслужено. Італійці першими почали грати на перемогу, зуміли вистояти натиск іспанців і добили "Фурію Роху" голом у компенсований час. У чвертьфіналі Італія зіграє проти Німеччини.

З перших хвилин гри Італія дала зрозуміти, що не збирається тримати свою традиційну оборону. Удар Пелле з повітря парирувавє Де Хеа, а на добиванні нікого зі "Скуадри" не виявилось. Згодом гол-красень у Джаккеріні відібрав все той же голкіпер МЮ. Кілька разів італійці самі пробачали іспанців, не влучаючи у площину. А ось після штрафного Едера не допоміг уже і Де Хеа. Страж воріт "Фурії Рохи" своїм стрибком у нижній кут лише відклав неминуче ‒ захисник "Ювентуса" Джорджо К’єлліні добив снаряд у сітку. Наприкінці першого тайму Давід знову врятував Іспанію від удару Джаккеріні. Вінгер "Болоньї" накрутив увесь захист суперника, але голкіпер витягнувся у струнку і потягнув м’яч з дев’ятки.

По перерві Іспанія почала нарешті трохи тиснути на суперника. Мората ледь не засмутив колишнього одноклубника Буффона, але Джіджі справився з ударом головою Альваро. Водночас іспанці почали пропускати контри. Едер вискочив віч-на-віч з Де Хеа, однак прямолінійно пробив у воротаря. Простріл Де Шільйо з лівого флангу в межах штрафного спричинив паніку в захисних рядах чемпіонів двох попередніх Євро ‒ пощастило вибити.

З виходом Адуріца і Васкеса Іспанія заграла значно потужніше і мала не один момент відігратись та перевести гру в овертайм. Рамос виграв верх у К’єлліні, але перебив ворота. Іньєста з льоту ударом з-за меж штрафного випробував на міцність Буффона. Піке ще двічі змушував Джіджі рятувати Італію, що трималась на межі. А наприкінці матчу Пелле опинився на своєму місці у карному суперника і добив Іспанію.

Італія – Іспанія – 2:0

Голи: К'єлліні, 33, Пелле, 90+2

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 821 | Додав: adminA | Теги: Іспанія, чвертьфінал Євро-2016, Італія