Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Головна » 2016 » Травень » 5 » Фінал Ліги чемпіонів буде іспанським. ВІДЕО
08:03
Фінал Ліги чемпіонів буде іспанським. ВІДЕО
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

У Мадриді 4 травня відбувся матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому "Реал" приймав "Манчестер Сіті" і виграв з рахунком 1:0. З урахуванням результату першої гри у Манчестері (0:0) у фінал вийшов "Реал", передає УНІАН.

Матч у Мадриді пройшов з перевагою іспанської команди, яка грала першим номером і постійно атакувала. Єдиний гол у цьому матчі господарі поля забили на 20-й хвилині. Карвахал віддав передачу у штрафний майданчик "городян" на хід Бейлу і валлієць з гострого кута влучно пробив у дальній верхній кут воріт "Сіті" під поперечину. При цьому м'яч на шляху до воріт зачепив ногу Фернандо, на якого й зарахували автогол.

Решту часу "Реал" не припиняв тиснути на ворота суперника, тоді як "Сіті" обмежувався контратаками, але так і не зміг нічого витягти зі своїх моментів. Найнебезпечнішим виявився штрафний у виконанні де Брюйне з гострого кута, проте удар бельгійця виявився неточним. Також небезпечним був удар Агуерро з далекої дистанції на 89-й хвилині, коли м'яч пролетів над поперечиною.

Таким чином "Реал" виграв за сумою двох матчів з рахунком 1:0.

У фіналі "Реал" зіграє з іншим мадридським клубом - "Атлетіко", який попереднього дня обіграв за сумою двох матчів німецьку "Баварію" з Мюнхена.

Реал (Іспанія) – Манчестер Сіті (Англія) - 1:0

Гол: Фернандо (20, у свої ворота)

Р: Навас, Карвахаль, Рамос, Пепе, Марсело, Іско (Хамес, 67), Кроос, Модрич (Ковачич, 88), Бейл, Хесе (Васкес, 56), Роналду;

МС: Харт, Санья, Отаменді, Компані (Мангалу, 10), Кліші, Фернандо, Фернандіньйо, Туре (Стерлінг, 61), Навас (Іхеаначо, 69), Де Брайне, Агуеро;

Попередження: Васкес - Де Брюйне, Фернандо;

Перший матч - 0:0.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 928 | Додав: adminA | Теги: іспанський, Фінал Ліги Чемпіонів