Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Головна » 2016 » Червень » 15 » Ісландія сенсаційно зіграла внічию з Португалією. ВІДЕО
09:22
Ісландія сенсаційно зіграла внічию з Португалією. ВІДЕО
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

У Сент-Етьєні ввечері 14 червня відбувся останній матч 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу, в якому збірна Ісландії сенсаційно не дозволила виграти команді Португалії, звівши матч внічию – 1:1, передає УНІАН.

Доля гри була вирішена на початку другого тайму. Португальці мали перевагу впродовж практично всього матчу. А на 31-й хвилині команда втілила її в логічний гол. Нані замкнув простріл Гомеша з правого флангу - 1:0. Після цього гра трохи заспокоїлася.

А на початку другого тайму Бьярнасон опинився один у штрафному, скориставшись помилкою опікуна - португальця Вієріньї, і зрівняв рахунок хльостким ударом впритул по центру штрафного майданчика після передачі справа - 1:1.

У час, що залишився, португальці мали помітну перевагу, а на 85-й хвилині небезпечний момент не реалізував Роналду, який бив по воротах головою з лінії штрафного.

Справедливості заради варто зауважити, що через хвилину чудовий момент не реалізували вже ісландці.

Отже, після 1-го туру в Групі F у збірної Угорщини 3 очки, Ісландії та Португалії - по 1, Австрії - 0.

Португалія - Ісландія - 1:1 (1:0)

Голи: Нані, 31 - Бьярнасон Б., 50

П: Руй Патрісіу, Пепе, Геррейро, Рікарду Карвалью, Моутінью (Ренату Санчес, 71'), Жоау Маріу, Вієйрінья, Данілу Перейра, Андре Гомеш, Нані, Роналду

І: Халльдоурсон, Севарссон, Сігурдссон Р., Скуласон А., Бьярнасон Б., Сігурдссон Р. Т., Арнасон, Гуннарссон А., Гудмундссон (Бьярнасон Т., 90), 9. Сігторссон (Фіннбогасон, 81), Бедварссон

Попередження: Бьярнасон Б. 55'

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 937 | Додав: adminA | Теги: Ісландія, Португалія, внічию