Чт, 2024-03-28, 13:17

Головна » 2012 » Липень » 2 » Іспанці виграли Євро-2012, розгромивши італійців 4:0. ВІДЕО
01:34
Іспанці виграли Євро-2012, розгромивши італійців 4:0. ВІДЕО

На київському НСК "Олімпійський" завершився фінальний поєдинок чемпіонату Європи з футболу. За звання найсильнішої команди континенту боролися збірна Італії і чинний чемпіон - Іспанія.

Євро-2012. Фінал

Іспанія - Італії 4:0

Голи: Сілва, 14, Альба, 41, Торрес, 84, Мата, 88

Іспанія: Касільяс - Арбелоа, Піке, Рамос, Альба - Бускетс, Хабі Алонсо, Хаві - Сілва (Педро, 59), Фабрегас (Торрес, 75), Іньєста (Мата, 86)

Італія: Буффон - Абате, Барцальї, Бонуччі, К'єлліні (Бальдзаретті, 22) - Пірло, Маркізіо, Де Россі - Монтоліво (Мотта, 57) - Кассано (Ді Натале, 46), Балотеллі

Обидві збірні зустрічалися між собою на груповому раунді. Тоді матч завершився внічию 1:1. Іспанці виграли групу С, а італійці вийшли в плей-офф з другого місця. Відзначимо також, що іспанці ніколи не вигравали у італійців в офіційних поєдинках: чотири нічиїх при трьох поразках.

Однак, на фінальному поєдинку Євро-2012 неприємна для іспанців традиція припинилася. "Фурія Роха" зробила висновки з поєдинку групового раунду і не дозволила італійцям зіграти в свій футбол. За рахунок швидких розрізних передач в лінії атаки іспанці легко долали захисні побудови суперника, які до цього на турнірі збоїв не давали, а дисциплінована гра підопічних Вісенте Дель Боске в середині поля позбавила "Скуадру Адзурру" можливості проводити разючі контратаками.

Іспанці ще в першому таймі зробили пристойний заділ, забивши два м'ячі. При цьому, статистичні показники команд були приблизно однаковими: по 8 ударів (по 3 в ствір), а володіння м'ячем становило 53% на 47% на користь піренейців.

Єдиний відрізок часу, який випав з під контролю збірної Іспанії - початок другого тайму. Вийшовши на заміну Антоніо Ді Натале міг порівнювати рахунок, але упустив два прекрасних шанси. Надії італійців відігратися практично звелися до нуля, коли травму отримав Тьяго Мотта, який кількома хвилинами раніше вийшов на заміну. Це була остання, третя заміна Чезаре Пранделлі. Гру Мотта продовжити не зміг, і Італія залишилася в меншості.

Забити чинним чемпіонам світу та Європи два м'ячі - і в рівних складах архіскладне завдання, а вдесятьох це зробити практично неможливо. Італія винятком не стала. Дива також не сталося... Іспанці добили ослабленого суперника ще двома голами, довівши рахунок поєдинку до непристойного.

Таким чином, збірна Іспанії стала першою збірною в історії, якій вдалося захистити титул чемпіона Європи, а також першої збірної, якій вдалося перемогти на трьох великих міжнародних турнірах поспіль.

Original Video- More videos at TinyPic
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1841 | Додав: adminA | Теги: Євро-2012, Іспанія, Італія