Пн, 2026-03-02, 11:40


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
ТОП:
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
«  Березень 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Головна » Катастрофи та природні катаклізми. А також останні новини, курси валют в Україні і прогноз погоди і цікаві тести.

Останні новини України, новини Росії, новини світу, новини економіки і кримінальні новини.
« 1 2 ... 51 52 53 54 55 ... 99 100 »


За попередньою інформацією, постраждалий українець не був водієм автобуса, що потрапив в аварію.


На Москву обрушился сильный ливень с грозой: некоторые улицы оказались подтоплены, автомобили поплыли в лужах. Из-за оглушительных раскатов грома у многих авто включилась сигнализация, улицы "закричали" разными голосами.




Кілька десятків тисяч будинків у Чехії залишилися без електрики в результаті буйства стихії - на зміну тропічній спеці прийшли сильні бурі з градом.




Другий за сьогодні землетрус, магнітудою 5,7, стався біля узбережжя Канади, повідомляє Геологічна служба США.




Сильні потоки води змивали на своєму шляху будинки. В результаті повеней була зруйнована лікарня, пошкоджені магазини і автомобілі.




Йеменские племена вечером 3 августа взорвали ключевой нефтепровод, расположенный в провинции Мариб на западе страны.



У повіті Веньань провінції Хебей на півночі Китаю на металургійному заводі стався вибух, в результаті якого загинули сім осіб і одна людина отримала поранення.

 

В Эмиратах стартовала кампания, призванная обратить внимание родителей на опасность оставления детей в салоне припаркованного автомобиля летом.

 

 




Под порывами шквалистого ветра во многих частях страны падали деревья. Три человека получили легкие ранения.



На заводі з виробництва пропану в місті Таверес у штаті Флорида прозвучали потужні вибухи.


Лобове зіткнення двох потягів у Швейцарії – машиніст одного з поїздів загинув, щонайменше 35 пасажирів зазнали поранень. Машиніст другого потяга теж зазнав серйозних ушкоджень. Обидва виконували локальні рейси — до та з Лозанни.



Старый свет накрыл мощнейший антициклон из Сахары. В Риме прошедшие выходные стали самыми жаркими за все лето. На улицах города — очереди к питьевым фонтанам и лоткам с мороженым.




С 22 по 28 июля на территории Европы произошло 405 землетрясений разной мощности, — информирует Европейский сейсмологический центр.



Около 5 тыс. жителей юга Японии получили от властей указание об эвакуации в связи с сильными дождями, которые привели к наводнениям в ряде районов.



Сложная погодная остановка сохраняется в департаментах Эр-и-Луар, Эндр, Эндр-и-Луар, Луар-и-Шер, Луаре, Мен и Луара, Уаз, Сарта и Сомм, а также в районах Верхняя Нормандия, Иль-де-Франс и Нор-Па-де-Кале.



Під час генеральної репетиції військово-спортивного свята з нагоди Дня військово-морського флоту Росії та Дня флоту України в Севастопольській бухті затонув український бронетранспортер.


Машинист поезда, который, по всей видимости, устроил одну из самых страшных аварий в истории Испании - с 80 жертвами, хвастался на своей странице Facebook тем, как превышает скорость, разгоняясь до 200 км/ч так, что "радары отключатся".



Причиной столь редкого для региона развлечения стала волна холода, пришедшая из Антарктиды и обрушившаяся не только на Бразилию, но и на Парагвай, Уругвай, Аргентину и Чили.



В Западной Европе установилась аномальная жара. Волну тепла обеспечил мощный субтропический гребень, вытянувшийся далеко на северо-восток из северо-западной Африки.





По меньшей мере, 47 человека стали жертвами мощного землетрясения в провинции Ганьсу на северо-западе Китая, растет число обнаруженных раненых.