45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Головна » 2011 » Квітень » 21 » "Королівський клуб" вперше з 1993 року виграв Кубок Іспанії
16:49
"Королівський клуб" вперше з 1993 року виграв Кубок Іспанії

У Валенсії на "Местальї" відбулася друга частина чотириматчевого марафону між найзапеклішими ворогами - мадридським "Реалом" і каталонською "Барселоною", який триватиме 18 днів. У фіналі Кубка Іспанії команда Жозе Моурінью зуміла вистояти і вирвати перемогу в екстра-таймі.

"Барселона" - "Реал" 0:1

Гол: Роналду, 103

"Барселона": Пінто, Дані Алвеш, Піке, Маскерано, Адріано (Максвелл, 119), Бускетс (Кейта, 108), Хаві, Іньєста, Педро, Вілья (Афеллай, 106), Мессі

"Реал": Касільяс, Арбелоа, Серхіо Рамос, Карвальйо (Гарай, 119), Марсело, Пепе, Хедіра (Гранеро, 104), Хабі Алонсо, Езіл (Адебайор, 70), Ді Марія, Роналду

Моурінью обрав ту саму тактику, яка не дозволила його команді програти в першому матчі цього протистояння: в центр поля, на позицію опорного півзахисника, висунувся номінальний центрбек Пепе, який знову був одним із найкращих у своїй команді.

Єдина зміно в порівнянні з матчем чемпіонату - Бензема залишився на лавці запасних, замість нього в стартовому складі з'явився Месут Езіл. На вістрі атаки висунувся Кріштіану Роналду, і склад вийшов без номінальних форвардів: 5 захисників + 5 півзахисників.

За рахунок найсуворішої дисципліни - в обороні поряд з усіма весь поєдинок відпрацьовували вінгери Ді Марія і Роналду - дрібних фолів і щільності мадридці повністю перекрили всі зони каталонцям, самі при цьому за першої-ліпшої нагоди мчали в контратаку. У це важко повірити, але за весь перший тайм "Барса" не створила біля воріт Касільяса жодного моменту...

Проте така тактика потребує і величезних навантажень. Після стартових хвилин другого тайму стало очевидно, що "Вершкові" "підсіли". Вони вже не зустрічали так жорстко, як у першому таймі, суперника. Каталонці мали беззаперечну перевагу і не раз могли відзначитися. Але відсутність фарту і Касільяс у воротах "Реала" цьому постійно заважали.

Перший екстра-тайм проходив за таким же сценарієм, поки "Реал", який відсидів в обороні, не забив - Роналду, в одній з рідкісних контратак, замкнув навіс Ді Марії. Утримати здобуту перевагу для підопічних Моурінью, які всією командою відійшли назад і за допомогою дрібних фолів і затримки часу різними способами майстерно "вбивали" час, не становило очевидних ​​проблем.

1:0 у матчі і 1:0 в цьому протистоянні "Реала" з "Барселоною", яке тепер продовжиться і закінчиться двома матчами півфіналу Ліги чемпіонів.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1062 | Додав: admin