Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2011 » Жовтень » 21 » Ліга Європи: "Динамо" на останніх секундах вирвало перемогу в "Бешикташа". ВІДЕО
10:14
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

У Києві завершився поєдинок третього туру групового раунду Ліги чемпіонів, у якому "Динамо" приймало турецький "Бешикташ". Підопічні Юрія Сьоміна зуміли здобути першу перемогу, забивши гол на останніх секундах матчу, і піднялися на друге місце квартету.

"Динамо" - "Бешикташ" 1:0

Гол: Гармаш, 90+4

"Динамо": Шовковський, Гусєв, Бетао, Михалик, Попов, Вукоєвич, Гармаш, Шевченко (Дуду, 83), Ярмоленко, Мілевський (Алієв, 61), Ідейє

"Бешикташ": Гонен, Койбаші, Сівок, Хілберт, Коркмаз, Ауреліо, Уйсал, Ернст, Куарежма (Кавлак, 90+3), Сімау, Еду (Голошко, 73)

Як відомо, взимку цього року, в попередньому розіграші турніру, "Динамо" винесло "Бешикташ" в 1/16 фіналу із загальним рахунком 8:1, перемігши 4:1 на виїзді і 4:0 вдома. Саме в такий рахунок, і це як мінімум, кияни ще в першому таймі повинні були втілювати свою перевагу. З перших хвилин ворота турецького клубу були окуповані і піддавалися постійним атакам динамівців Києва.

Свято небаченої щедрості почав Андрій Шевченко, який, опинившись після невдалої спроби захисника винести м'яч у забійній позиції, не зумів пробити голкіпера. Через кілька хвилин за прикладом свого більш досвідченого товариша пішов Олег Гусєв, який, обігравшись з Артемом Мілевським, викотився віч-на-віч з голкіпером, але не зумів влучити в рамку воріт.

Далі надмірну гостинність проявив Андрій Ярмоленко. Той-таки Мілевський прекрасним пасом вивів Андрія на побачення в голкіпером, але Ярмоленко пробив у стійку воріт. Завершив розбазарювання 100-відсоткових нагод сам Мілевський, який не зумів головою точно пробити з неймовірно вигідної позиції.

Невідомо, що говорив Юрій Сьомін своїм гравцям у перерві, як їх мотивував на заключний відрізок матчу, але на другий тайм вийшла зовсім інша команда. Розладналася комбінаційна гра, а довгі передачі до адресатів не доходили. В результаті біля воріт турків практично зникла гострота. У кінцівці поєдинку, проте, киянам вдалося притиснути гостей до воріт, а після подачі кутового точно пробив Денис Гармаш, який і приніс своїй команді першу перемогу.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 864 | Додав: admin | Теги: Динамо забило на останній хвилині, Динамо - Бешикташ, гол Гармаша