Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Головна » 2023 » Червень » 26 » На Європейських іграх Ярослава Магучіх завоювала золото
08:44
На Європейських іграх Ярослава Магучіх завоювала золото
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

Українська стрибунка у висоту виграла вже свої одинадцяті змагання в цьому сезоні.

У неділю, 25 червня, збірна України продовжила збирати нагороди на Європейських іграх. Олексій Середа та Кірілл Болюх стали чемпіонами в синхронних стрибках з вишки.

А тепер золото в легкій атлетиці виборола Ярослава Магучіх. Нашій спортсменці підкорилася висота 1,97 метра. Срібло виграла Даніела Станчу з Румунії (1,94 м), бронзу здобула Навал Меніке (Франція, 1,92 м).

Таким чином, на Європейських іграх збірна України завоювала вже 22 нагороди — 11 золотих, 7 срібних і 4 бронзові. І в загальнокомандному заліку посідає третє місце. Лідирує Іспанія — 16 золотих, 8 срібних і 9 бронзових нагород.

Нещодавно українка Ірина Геращенко піднялася на найвищий щабель п’єдесталу на престижних легкоатлетичних змаганнях в італійському Удіне.

Український легкоатлет Андрій Проценко здобув срібло чемпіонату Європи у приміщенні у стрибках у висоту.

У перший же день змагань з важкої атлетики, що проходять в столиці Вірменії Єревані, на п’єдестал пошани зійшла українська спортсменка Ангеліна Ломачинська, яка виборола для України дві бронзові медалі.